Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ti is tapasztaltá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti is tapasztaltátok, annak a törvényszerűségét, hogy minél helyesebb egy fiú, férfi annál bunkóbb?

Figyelt kérdés
Van pár kivétel az ismerőseim közt, de sajnos azt vettem észre, hogy a helyesek, akik tudják is magukról, hogy azok, a szerénység nyomokban sem található meg bennük és visszaélnek külső tulajdonságaikkal. Most van egy fiú, aki nagyon megtetszett külsőre, bár nem ismertem őt azelőtt. Felkerestem ócska ürüggyel, elkezdtem vele beszélni napi szinten, kedves volt, de amint valahogy a fülébe jutott, hogy nem közömbös számomra, próbál játszani velem és lekezelően beszél. Mióta ilyen, nem is érdekel, de ő keres egyfolytában, hogy szórakozzon velem(most már sikertelenül természetesen). Nem ez az első eset nálam. Rossz helyen keresgélek talán?
2015. máj. 30. 16:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen ez így van...a két nem kölcsönösen zülleszti egymást csak gondoljatok bele :/ kevés a kivétel
2015. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Vannak olyan érzelmi analfabéták, akik így fejezik ki érdeklődésüket, és így akarnak menőzni a haverok előtt. Sajnos sok jóképű pasival elszalad a ló, egy bunkót pedig csak egy buta liba visel el. Ördögi kör, hogy a buta liba nem elég jó az ilyen férfiak egójához, úgyhogy olyan nőnek próbálják magukat eladni, akinek a stílusuk alapján nem kellenek. Egyébként tényleg vannak üdítő kivételek, de az olyan ritka, hogy ilyen esetekben én is meg szoktam döbbenni, úgyhogy nem nevezném általánosnak.
2015. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

Nem,hanem pont ez a lényege a dolognak.Ha nem lenne bunkó veled,nem gondolkoznál ennyit rajta,nem érdekelne téged.

Így viszont foglalkozol vele,és mivel helyes,ezért úgyis tudja,hogy csak idő kérdése,és be fogod adni neki a derekad Te is,a másik 500 mellett ugyanúgy...


Ez kell sajnos a mai nőknek a bunkóság.Ami persze szomorú,de ez van.Ha kedves lenne veled,nem érdekelne többé,és Te lennél vele bunkó utána.

2015. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3, ezt honnan következtetted? Míg kedves volt és értelmesen tudtunk beszélni nem ritkán hajnalig nyúlóan dumáltunk és lefekvés előtt rá gondoltam. Mióta ilyen nem is válaszolok a hívásaira.
2015. máj. 30. 16:53
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
A hármas csak önigazolást keres, mert ő nem kell a nőknek, és egyetlen hibájának azt tartja, hogy "túl kedves".
2015. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Amit a 3-as ír, azt rengeteg férfitársamtól hallom. Ettől még nem lesz megalapozott, de azééért én azt mondom hogy elgondolkodtató.
2015. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A férfiak is gondolnak fas.zságokat a nőkről, ugyanúgy, ahogy a nők a férfiakról.
2015. máj. 30. 17:02
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
#5 Pontosabban elutasításnál a nők csak ezt merik megmondani neki, így a valódi hibáira csak sokkal nehezebben fog tudni ráébredni.
2015. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Szóval tök 'egészségesen' viszonyul egymáshoz a két nem. Hülyeségeket gondolnak egymásról, lövésük sincs a valóságról: mi kell a nőknek és mire vágynak a férfiak.


Olyan baromi egyszerű lenne ezt viszonylag racionálisan kezelni.. de hát akkor unalmas lenne.

2015. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

5-el egyetértek...


Egyébként igaz... De vannak pasik, akiknek még úgy sincs önbizalmuk, hogy tudják, hogy helyesek. Azok rendesek. Akik viszont tudják, hogy helyesek és ezáltal baromi nagy egójuk lesz, na azok elég görények tudnak lenni...


23L

2015. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!