Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni 30 körüli intelligens, modell típusú lányokkal?

Figyelt kérdés
180 centi, kb. 48 kg, természetes kisugárzás, művelt. Galériák?
2015. máj. 30. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
180 cm, 48 kg? nem a teltebb típusra buksz, az egyszer biztos...
2015. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ám... A teltkarcsú is bejött ez év elejéig, csak aztán megismertem egy nagyon magas-nagyon vékony modell lányt és rájöttem, hogy velük vagyok igazán magam.
2015. máj. 30. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább amellett az egy konkrét lány mellett vagy igazán magad?
2015. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

180 cm vagyok és 55 kiló, és én már elég vékonynak számítok. A 48 kilós már-már beteges, már csak azért is, mert ekkora magasságnál azért a csontállománynak is van súlya.

Művészettel foglalkozom és én éppenséggel galériákba is járok a munkámból és a szenvedélyemből kifolyólag, de konkrétan összesen egy modellt ismerek (ha már kritérium), akit ez a terület érdekel.

Te ne azért menj oda, mert ismerkedni akarsz, de közben mondjuk a művészet hidegen hagy.. Elég furcsa beszélgetés lenne. :)

2015. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rosszlányok.hu
2015. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha még ott tartasz, hogy kizárólag a külső számít egy lánynál, még pár évet várnod kellene a párkapcsolatokkal

- ha egyáltalán az a cél 30 körül...


L

2015. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régen rossz, ha neked bizonyos típusú nő kell ahhoz, hogy ÖNMAGAD legyél.
2015. jún. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!