Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan álljak hozzá a csajozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak hozzá a csajozáshoz és, hogy mi az, amit véletlenülse csináljak ezen a téren?

Figyelt kérdés
Hosszú idő után, megint úgy döntöttem, hogy megint a netes segítséghez fordulok csajozás témában (megint). PUA,Hirsch Attila vagy Nicholas Victor. Szeretném, ha leírnátok a véleményeteket meg a tapasztalataitokat erről, de egyéb segítséget is elfogadok. (hülye válaszoktól kíméljetek meg a "Nekem összejött ezzel-azzal, mert senkise kíváncsi azokra, főleg én nem, mert tudom, hogy divat más orra alá dörgölni a dolgokat.)
2015. máj. 30. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Objektíven bunkó, obszcén és bántó dolgokat mellőzd. Ne üsd meg, ne ordibálj vele, ne oktasd ki folyton, stb, ilyenekre gondolok.

Szubjektív dolgokban ne változz, mittudomén ne mondd, hogy téged is érdekel az agyagozás, csak mert a lány fazekas, vagy ne mondd, hogy igen te is gyűlölöd a cigányokat miközben ez nem igaz, csak mert a lány szélsőjobbos.

Nyilván lesz akinek nem leszel szimpatikus úgy ahogy vagy, meg olyan is, akinek igen, na közülük kell barátnőt választani :)


Ez a PUA izé olyan dolog, hogy akinek nincs ismerkedési problémája az magától is ráérez, aki meg kevesebb önbizalommal rendelkezik, az úgyis feszengeni fog a PUA szerepben, ami meglátszik rajta, így nevetségessé válik majd.

2015. máj. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!