Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek is olyan érzésetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is olyan érzésetek van, hogy annyira egyediek vagytok, hogy sose lehet olyan párotok, aki egy az egyben olyan mint ti és ezért önként vállaljátok az egyedüllétet?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 23:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont olyan érzésem van, és be is igazolódik, hogy engem mindig minden kib-a-szott ember félreért, és félreismer. És ezt már nagyon unom.
2015. máj. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Igen, találtam egy olyan lányt, akit eltudnék képzelni magam mellett. De pasija van(3 éve) :( 18f
2015. máj. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

#2-es, én együttérzek veled. Három éve ismertem meg valakit, aki olyan volt mint én, a hasonmásomnak éreztem, csak külsőben különböztünk. Sajnos én viszont nem tudtam megfelelni neki.


Sehol nincsenek olyan lányok akik

- informatikusok, vágják a szoftvertechnológiát és szoftverfejlesztést

- szeretik a progresszív metált és technikás szólógitárjátékokat

- gamerek

- kedvelik az elvont filmdrámákat és kultfilmeket

2015. máj. 30. 23:31
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem érzem magam egyedinek. A haverokkal ugyanazokért a dolgokért rajongunk, több millió emberhez hasonlóan én is szeretem a sört, sok-sok emberhez hasonlóan rengetegféle zenét meghallgatok, a világon sok százezer ember dolgozik a szakmámban, a világon sok ezer embernek ugyanazok a hobbijai, mint nekem stb. Nos, miért kéne egyedinek éreznem magam ebben a globális masszában? A nők meg bizony válogatnak! No comment!
2015. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
Baromi unalmas lenne, ha a párom pont ugyanolyan lenne mint én. Persze az se jó, ha fontos dolgokban nem értünk egyet.
2015. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Amúgy 23F. Meg csinálhatom azt, hogy kigyúrom magam, elegánsan kezdek öltözni, elhatározom hogy határozott leszek és növelem az önbizalmam, de attól még nem fogok tudni összefutni hasonlóan különc és "bogaras" lánnyal, mint én. Ha meg mégis, akkor el vagyok meszelve neki. Túlságosan szeretem a szakmámat, számítógépes játékokkal és metálzenekarokkal kapcsolatos ismereteim pedig már legendásak, mintha egy Wikipédia oldal lennék, annyit tudnék beszélni róluk.


Egy lehetőség: elkezdek vezetni egy youtube-videós blogot kedvenc témáimról, hátha legalább más emberekkel találkozok, akik hasonló érdeklődésűek, mint én.

2015. máj. 30. 23:37
 7/29 anonim ***** válasza:
29%

4-es, "a nők meg bizony válogatnak" , miért a férfiak nem?


Igen, én olyan egyedülállónak érzem magam, hogy nincs hozzám fogható. Így megmaradok egyedül, tartós kapcsolat nélkül. Egy nő sem érdemli meg, hogy a páromnak érezhesse magát.

2015. máj. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
#5 Miből gondolod? Mi az, amiben különböztök?
2015. máj. 30. 23:39
 9/29 anonim ***** válasza:
48%

Ismerős...


Nagyon kicsi az esélye valóban, hogy nagyon hasonlót találhat egy olyan ember, aki nem átlagos... de megvan... sajnos arra még kisebb az esély, hogy szerelem is legyen belőle, mert a kémia, vonzalom nem csak a fenti tényezők függvénye. (Sajna én is így jártam....) Te miért nem tudtál annak a lánynak megfelelni?


24/L

2015. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

#7 Voltak nekem is ilyen érzéseim, meg hogy mindig elhatározom, hogy én sokkal több vagyok annál, minthogy hallgassak az evolúciós ösztönre és csak párral legyek boldog.


Nem kéne kapcsolatfüggőnek lennem. Egyedül kéne megtanulnom boldognak lennem. Erre visszajön a gyakorikerdesek.hu függőségem és elbukom miatta a vizsgáimat.

2015. máj. 30. 23:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!