Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy "stréber" srác el tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "stréber" srác el tudna fogadni olyannak, amilyen vagyok vagy lenézne?

Figyelt kérdés

Egy nagyon helyes, okos, jó testű, komoly egyetem komoly szakán (nem büfé) szín ötös, kicsit túlbuzgó srácról (olyan tipikus stréber féle) van szó. Egyszer lefeküdtünk, azóta keres, tetszem neki, randizni akar.

Én is végeztem egyetemet, értelmes lánynak tartom magam, de azért én elég lusta is vagyok mellé. Szeretek szórakozni, pihenni, utálok tanulni, úgyhogy mesterképzést már csak úgy immel-ámmal csinálom, elég, ha átmegyek mindenből, nagy ívben teszek a jó jegyekre. (Ha számít valamit: én is sportolok, jó alakom van, szép arcom)


Kérdés, hogy egy ilyen jó tanuló, szorgalmas fiúnak mennyire felelne meg egy ilyen lány? Zavarná, hogy én nem vagyok ilyen minden lében kanál és jobb szeretek lustálkodni meg szórakozni, mint tanulni? Vagy lényegében mindegy nekik, csak ne legyek buta és ellegyünk?


2015. jún. 1. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne kategorizálj embereket. Nem az a fontos, hogy a fejedben a stréber srácok milyenek, hanem az, hogy ez az egy srác milyen. Ismerd meg jobban (mondjuk szex előtt nem ártott volna), és aztán eldöntöd, hogy hogy jöttök ki egymással. Ennek van értelme, a ködös általánosításoknak nincs.
2015. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nyilván tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Hogyha van itt ilyen szorgalmas, művelt stb pasi, akkor az mondjuk milyen nőt keres magának, vagy ha ismertek ilyet, ő neki milyen lányok jönnek be, kivel van most együtt. Tudom, hogy nem lehet általánosan következtetni, csak a tapasztalat érdekel.

(Az meg, hogy kivel mikor fekszem le, szerintem az én dolgom)

2015. jún. 1. 12:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem jó tanuló volt, én meg most két gyerek után járok fősulira diplomáért, korábban nem volt lehetőségem tanulni. Nem számított a különbség, az volt neki a fontos, hogy akarjak fejlődni, nem az, hogy lehozzam a csillagokat. Ha buta lennék és nem is akarnék semmit tanulni, az zavarná, szerintem.


Hát igen, a többi meg a te dolgod. Csak könnyebben ismerkednél, ha le tudnád szűrni, hogy az élmény miatt akar még párszor látni, vagy az is érdekli, ami a fejedben van.

2015. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt le tudom szűrni, mivel 3 hónapja volt az egyéjszakás és azóta is keres, valamint a szavaiból tisztán kivehető, hogy nem az a "szexkapcsolatos" típus és, hogy komolyan érdeklem.
2015. jún. 1. 12:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tudjuk megmondani látatlanba. Bármi lehet.

Az is, hogy zavarni fogja, és jobban megértenék egymást egy hajtósabb lánnyal.

De az is lehet, hogy nála ez nem szempont.

Vagy akár az ellenkezője is lehet, hogy éppen elég stréberséget visz ő maga az életébe, nem biztos, hogy a barátnőjében is ilyen személyiséget keres.


Próbáljátok meg, úgyis hamar kiderül, ha zavarja.

2015. jún. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs, most olvasom, hogy inkább tapasztalatokat.


Nekem a fordított felállás működött, a szorgalmas lánynak nem volt problémája a srác lazaságával. Sok jó dologgal tudja gazdagítani egy lazább fél a stréber esetleg kissé beszürkült életét.

2015. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
értem, köszi :) Jöhetnek még válaszok!
2015. jún. 1. 12:59
 8/12 anonim ***** válasza:
És nem taszít téged a tag? Én hasonló kaliberű lány vagyok mint te, szintén msc-n és én irtózok a stréber fickóktól. Van bennük vmi természetellenes. De nem akarom elvenni a kedved :) Én ismerek egy ilyet és pl nem tudom elképzelni h hogy van el vele a barátnője...iszonyúan karrierista meg stréber, lehet csak én ismerek ilyeneket és a tiéd kivétel lesz. Az ellentétek kezdetben vonzák egymást. Ha neked bejön a pali akkor próbáld meg, ha keres akkor te is tetszel neki. Úgyis csak a kapcsolatban derül ki h összeilletek-e.
2015. jún. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem taszít, meg lehet nem jól fogalmaztam, mikor azt mondtam stréber. Nem egy egyetemre járunk, tehát nem tudhatom mennyire nyalizik a tanároknak és milyen buzgómócsing, mennyit tanul stb...Lehet csak szimplán nagyon maximalista és a legjobbat akarja kihozni magából. Nem tudom.


Mint mondtam nagyon jól néz ki (és nem csak én látom így, tipikus szépfiús vonásai vannak és a teste is szép izmos). Az nekem csak egy plusz, hogyha ezek mellé egy pasi még értelmes és művelt is, csak ha már ennyire akkor bizony magamba nézek, hogy lehet, hogy viszont neki meg én nem felelek meg ilyen szinten :/

2015. jún. 2. 06:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha eleg jol nezel ki, nem fogja zavarni. Felteve ha nem kerul a kepbe egy legalabb ilyen testi kvalitasokkal rendelkezo, am jobb kepessegu csaj, akinel eselye lehet.
2015. jún. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!