Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre kevesebb szingli értelmes, művelt nő? :/

Figyelt kérdés

Csomó, eddig még értelmesnek is hitt nők szájából hallom, hogy az Éjjel-Nappal Budapest, a különböző idióta tv showk, műsorok csámcsogása, felszínes pipere témák, pasikról való fecsegés a jellemző. Ráadásul herótom van a mindenhol mobilt nyomkodó idiótáktól. Elcseszett egy dolog. :) Alig találni olyan szinglit, akit érdekel pl. a spiritualitás, misztikus dolgok, olvasás >> kiemelten önfejlesztés és drámák, írás, filmezés (nem nézés, hanem forgatás), zenélés, bringázás, túrázás stb. Illetve akiben van alázatosság, és odaadás.

Ez szerinted egyre inkább rosszabb lesz, vagy fordulni fog a kocka?


2015. jún. 1. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Mert ők hamar elkelnek.
2015. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Van bőven hidd el,csak biztosan elkerülitek egymást..
2015. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Az az értelmes és művelt nő, akit érdekel a spiritualitás és a misztikus dolgok? Hmm..


Szeretek olvasni, túrázni, bringázni, síelni. Nyitott vagyok, sokmindenről szeretek beszélgetni és ha valami felkeltette az érdeklődésem, akkor utánaolvasok, belemélyedek a témába, de pl. fejreállok a sprituális, misztikus dolgokról, nincs szükségem fos önfejlesztő könyvekre, és nem szeretek filmet forgatni, mert egyáltalán nem érdekel.

2015. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Azt még értem, hogy egy bizonyos kulturális szintet preferálsz, de miért jó az, ha a nőnek pontosan ugyanaz az érdeklődési köre, mint neked? Egy jó társkapcsolat nem arról szól, hogy a feleknek pontosan ugyanazokat a dolgokat kell szeretni, legyen azért saját életük is, és az eltérő érdeklődéssel szélesíthetik egymás látókörét is.

Mi van, ha találkozol egy olyan nővel, akit mondjuk a tánc, a költészet és a búvárkodás érdekel?!


(Egy halk megjegyzés: önfejlesztést könyvektől tanulni nem igazán lehet, max. egy bizonyos szintig, úgyhogy én messze kerülöm a "szobapszichológusokat", akik másokban igen jól látják az összes hibát, csak saját magukban nem... ;) ).

2015. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Miért van egyre kevesebb a szingli értelmes, művelt férfi? Kb. én is mondhatnám ezt. Megértem, hogy hasonló érdeklődésű lányokat keresel és ez végre egy jó hozzáállás. Amúgy az önfejlesztő könyvek nem jók semmire. A mobil nyomkodás meg megtévesztő lehet... Vannak, akik így próbálnak beolvadni az átlagos környezetbe, vagy tettetik magukat a környezetük előtt. Szerintem mindenhol van ilyen lány, de elszórtan és vagy átnézel rajtuk vagy éppen nem akarnak kapcsolatot.
2015. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
És ha valaki mobilon olvas önfejlesztő könyvet?! Mindig ez az általánosítás!
2015. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Spiritualitás, mint értelmesség....mindjárt megszakadok.

Kicsit el vagy tévedve....


Miért ne lehetne beszélgetni a sminkekről? Pasikról? Programozó vagyok (nő), műveltnek tartom magam (persze nem a világ legokosabb emberének), de képzeld el, szoktam sminkről beszélgetni....fúúú, most ettől mekkora hülye vagyok. Kicsit elgondolkodhatnál arról, amit írtál.

2015. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3-as :) én se mondhattam volna szebben, abszolút igazad van :D

Miért kéne amúgy h ugyanaz legyen a hobbitok? Fő h támogasson...De ez majdnem olyan mint az ugyanolyan csörgös melegítő a párokon...blööö

2015. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor félreérthető voltam. Nem kell, hogy ugyanazok érdekeljenek minket, de fontos, hogy ne csak a mai felszínes témák érdekeljék a nőt. Felőlem lehetsz amatőr csillagász is, mindenre nyitott vagyok, nálam kevesebb tájékozottabb embert találsz.
2015. jún. 1. 20:45
 10/12 anonim ***** válasza:
lol kicsit sem hordod fenn az orrodat:D tudod, aki mindenhez ért, az semmihez sem :)
2015. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!