Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti esélyt adnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti esélyt adnátok egy olyan 28 éves bulizós nőnek, aki azt állítja magáról, hogy már kitombolta magát és meg szeretne állapodni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 19:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha cuki, akkor igen
2015. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, én adnék neki esélyt. :)
2015. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem! És azért nem, mert ha netán mégsem jönnék be neki, ugyanúgy elkezdi a kicsapongó, élvhajhász életvitelt, s a hátam mögött fogja (ismét) dugattyúztatni magát a fél várossal. Amelyik nő éveken keresztül fogékony volt a bulizásra, az később sem fogja egyik napról a másikra feladni ezt az életmódot. Ja és mellesleg aki az összes végtagjával kapálózva bizonygatja, hogy ő megváltozott, az nagy eséllyel hazudik.
2015. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
"Kitombolta magát" azt jelenti, hogy több faszt fogott, mint kilincset ? Mert ha igen, akkor inkább nem! De ez egyén függő, kinek mi fér bele...
2015. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nem!
2015. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Magyarul ri banc volt. Aki egyszer ri banc volt, az egész életében az is marad, kutyából nem lesz szalonna. Tehát nem.
2015. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
3. a gyakorin síró fiúk önbizalomhiánya egyesült és szilárd testet öltött
2015. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Miért értünk bulizás alatt és mit kitombolás alatt?


Én nagyon mérges vagyok az ilyen fajta nőkre, de ez a személyes véleményem. Azt látom, hogy sokszor megszivatják a rendes pasikat, elmennek bulizni és pasizni, hagyják hogy a ribncos barátnőik befolyásolják őket. Majd eltelik egy kis idő és eszükbe jut, hogy kell a nagy szerelem, a rendes pasi meg a biztonság, amit pár évvel ezelőtt elhajtottak. És akkor már meg akarnak állapodni. Dugt@k mindenkivel, majd azután kell a rendes, megbízható pasi, aki hűséges lesz...


Mivel én nem voltam bulizós, nem tomboltam ki magam szexuális értelemben, nem szerettem kelletni a testem (mert valljuk már be, a nők lényegében árulják magukat), nem akartam felelőtlenül kapcsolatokba belebonyolódni, nem engedtem a haverjaim, barátaim "éld ki magad, bulizz, csajozz" tanácsainak, ezért engem rettenetesen frusztrálna ez a helyzet. És így most azt mondanám, hogy nem kellene ilyen nő, talán akkor sem, ha nem kellenék senki másnak, mert ronda vagyok

De ez az én személyes véleményem


Ha a pasi is bulizott, és kitombolta magát, hasonlóan, mint a nő, akkor talán igazságosabbnak érezhető a helyzet.

2015. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj, hogy bulizott? (Én nem értem, mert nálam a buli != pasizással.....szóval én szeretek bulizni (mondjuk nem is ilyen tipikus pasizós helyeken, hanem barátokkal), ez nem azt jelenti, hogy megcsalom a páromat, vagy olyan részegre iszom magam, hogy másnap a Blikk címlapján leszek letolt bugyival....), szóval ez miért probléma? Persze az baj, ha valaki azt érti bulizás alatt, hogy minden buli alkalmán mást szop le a wc-ben....az gáz
2015. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekünk, akik régen bulizósabbak voltunk, de már "kinőttünk" belőle, inkább olyan pár való, aki hasonló mentalitású ilyen téren.

Szóval ha te nem ilyen vagy (nyilván nem, mert akkor nem gondolkoznál ilyesmin), akkor lehet, nem illetek össze. Állandóan azon agyalná, milyenek lehettek azok a bulik, vajon miket csinálhatott?

2015. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!