Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit esznek rajtuk? 21L

Figyelt kérdés

Mit esznek a pasik a teltebb nőkön?


Nem a kövérekre célzom, max. olyan 65-70 kg csajokra célzom.


A barátom egy ilyenre csorgatja a nyálát, meg a fiú osztálytársaim is úgy bámulják, mint akik még fehér embert nem láttak.


Mondjuk arcra szép és nem dagadt, de nem is vékony. Én viszont az vagyok, meg a pasim is. Hülye vagy mi, hogy bejön neki? Ízlésficama van?


2015. jún. 1. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
65-70 kg átlagos magasság mellett azért még nem az ízlésficam kategória... de jogos, hogy szarul esik, hogy melletted más nőket néz.
2015. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Már miért lenne ízlésficamos? Egy telt idomú csaj is lehet szexi, mint ahogy egy sportos lány is kívánatos.


És mint ahogy nekem sincs kifejezetten zsánerem, tetszenek a mackós pasik, meg a kisportolt testűek is, nyilván egy férfinak is tetszhet a vékony és a telt idomú is. Pláne ha még az arca is szép.


egy sportos csaj

2015. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Te vagy h..e már bocsánat!

Hallottad már azt, hogy MINDENKINEK MÁS AZ ÍZLÉSE, AZ SZÉPSÉG RELATÍV!!


Látom a pasid ma se elégített ki, mert nem fújnál ennyire más nőkre!


Azért, mert neked nem tetszenek azok a nők, ráadásul te nő vagy, és a pasikat szereted, ezért neked NINCS JOGOD MEGÍTÉLNI, HOGY A PASIKNAK MI ÉS KI TETSZEN!


Szóval fogadd el, hogy vannak nálad szebbek, de a pasid veled van! HŰSÉGET FOGADUNK ÉS NEM VAKSÁGOT!!

2015. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha 180 cm, miért ne ennénk? Te IQ fighter.
2015. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha magas a csaj,akkor 65-70 kg nem is sok.
2015. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Volt már sovány 40kg-os(160cm) barátnőm is, és teltebb 63ks-os(173cm) is! Szerintem mind kettő szexi!!! :)
2015. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Néha rám jön olyan, hogy a teltebb lányokat kívánon...de amúgy a vékony csajok tetszenek.:)
2015. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ő a barátod és másra csorgatja a nyálát? Vagy rosszul értettem vlamit?
2015. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak féltékeny vagy arra a lányra, azért próbálod lehúzni. Miért ne lehetne egy teltebb lány csinos és kívánatos? Inkább a pasiddal beszéld meg a problémád, nem kell kitölteni a haragod az összes teltebb lányon.
2015. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De én szinte vézna vagyok... Nem értem...Pff!
2015. jún. 1. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!