Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemen akkor is "tiltott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen akkor is "tiltott gyümölcs" a tanár, ha már nem tanít és nem is fog?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy fiatal tanárról van szó olyan körkülönbséggel, ami más helyzetben teljesen normális lenne. Remélem evidens, hogy nem ezzel szeretnék protekciót szerezni meg semmi ilyesmi (még ha akrnék se tudnék de nem akarok :D). Amúgy nem tipikus tanár-diák felállásról van szó, de nem akarom ezt nagyon kifejteni, esetleg priviben.

Szóval érdemes ilyenkor kimutatni, hogy tetszik nekem (ill. ha igen, akkor hogy) vagy nem? Persze nekem kell eldöntenem, de érdekel az általános vélemény ezzel kapcsolatban :) Az a gond igazából hogy csak suliban találkozunk nyilván, és ott kicsit..fura lenne. Meg amúgy nyilván most nem is aktuális, mivel lassan vége a szemeszternek, de az most mindegy.


2015. jún. 1. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, mikor volt "tiltott gyümölcs"?
2015. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sokan ellenzik ezt a fajta kapcsolatot "elvből"...
2015. jún. 1. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálkoztam egyik volt tanáromnál, buli után ő is kísért haza, ennyit el is értem, akkor nem volt más semmi, azon kívül, hogy megfázott miattam, mert nem akartam buszra szállni és még 3 km-t sétált velem éjjel, ez télen volt. :D Utána meg hagytam, mert elkezdett más érdekelni. :D Egyébként jó fej srác, én 23, ő 28 és most télen történt ez. :)

Nem tiltott, nem is volt az, ha nem tanít téged.

Egyszer pedig láttam, hogy egy tanárom lekapja az egyik csoporttársam. :D Mindenki meglepődött először... (csajt nyilván nem tanította (már? ezt sosem tudtam, nem voltam vele jóban)) de mostmár házasok is asszem 2 éve. :) Láttam akkor, hogy sokan elítélték őket, én mondjuk nem... de még jó is, mert utána én is bele voltam zúgva ugye egy kicsit egy tanáromba. :D

És szerintem azzal sincs semmi gond, ha korábban tanított téged. :)

Szóval nincs ezzel semmi gáz. ;)

2015. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Óh, illetve ha tanított, akkor azzal lehet a gond, ha államvizsgázol, ő is ott lesz. Erre, hogy van-e lehetőség, azt te illetve ti tudjátok, de előtte érdemes belegondolni. :)
2015. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen nem tiltott gyümölcs. Csak nem célszerű nagy dobra verni (ne legyen hivatalos a kapcsolat), nehogy összeférhetetlenség legyen.


Miután végeztél, akkor pedig fel is vállalhatjátok. Az én egyetemen is volt egy ilyen tanár-diák viszony. Aranyosak voltak együtt.

2015. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemen tanítok, és nincsen ellenemre az ilyen dolog :D 34/F
2015. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Egyetemen ez nem probléma,pláne ha már nem tanít.
2015. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem kicsit fura... De álszent vagyok mert mióta sulit váltottam és sokkal több tanár tanít mint eddig azóta az én szemem is megakadt páron. Össze is jönnék az egyikkel de sajna csak 2x jött be órát tartani :( szard le h fura...hátha ő az igazi :D
2015. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Örülök, hogy legalább elméletben elfogadható :D

Esetleg valami ötletek, hogy mutathatnám ezt ki? Nem használnám a kezdeményezés szót, inkább csak a tudtára szeretném hozni, hogy tetszik, csak nem tudom, ilyenkor mi a helyes...

2015. jún. 1. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!