Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek végleg elfelejthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek végleg elfelejthetem őt?

Figyelt kérdés

Ma van 1 hete, hogy beszélgetek 1 csajszival, egész jól alakultak dolgok, mondta, hogy aranyos vagyok, meg szeretne velem találkozni négyszemközt, és a mai nap írtam egy oltári nagy hülyeséget, teljesen elírtam, és csak később vettem észre.

Annyi a történet

(Mondta hogy ő nem szokta magát sminkelni, erre én hát én szoktam, hisz néhány fiún már láttam.)


Csak azután vettem észre miután el küldtem az üzenetet, nem győztem magyarázkodni hogy mekkora hülye vagyok, és, hogy elírtam, bár nem küldött el, csak annyit írt vissza, hogy "mi van?" meg teljesen sokkalta, és nem értette, és utána én hülye még megkérdeztem hogy "van e még esélyem nála, meg hogy szeretne e még találkozni" Csak annyit írt hogy "erre most nem válaszolok"


Utána egy darabig még beszélgettünk, de most elment aludni. Tudom nagyon groteszk sztori.



2015. jún. 1. 22:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
(én se hát én szoktam, hisz néhány fiún már láttam), valami ilyesmit akartam, csak már idegességembe, már elfelejtettem.
2015. jún. 1. 22:38
 2/12 anonim ***** válasza:

Ense vágom, most mivan? Sminkeled néha magad?

Am az egesz sztoriban az meg a nagyon gáz, hogy megkérdezed van e meg eselyed...mint valami pincsi...aki tolem anno ezt megkérdezte, az nagyon megsullyedt a szemembe, ugyhogy felejtős is volt, mert ugysem tudtam volna ra felnezni...miert kell ezt megkérdezni, puhatold ki finomabban!!?

2015. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"én se hát én szoktam"

Ezmiez? Ez most komoly?

2015. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Éppen ez az hogy egyátalán nem szoktam sminkelni magam, csak full be pánikoltam, ezért kérdeztem, meg ezt is :(
2015. jún. 1. 22:46
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ott cseszted el a dolgot, hogy elkezdtél magyarázkodni.

Erre még pár poént rá lehetett volna építeni.

Legközelebb nem magyarázkodj, ha bakizol inkább csinálj belőle poént.

Kérdéses a folytatás, de nincs minden veszve.

Nem szabad magyarázkodni egy nőnél, ez a bizonytalanság jele és azt sugallod, hogy nem vagy magabiztos.

Szerintem holnap ne keresd és talán még holnap után se.

Ha ő fog keresni, akkor akarhat valamit.

Pár nap után ráírhatsz, de ha megkérdezi, hogy miért nem voltál mond azt, hogy volt valami dolgod.

Persze, akkor a fb, se menj fel vagy ahol beszéltek.

Ez meg, hogy megkérdezted van-e esélyed is egy béna dolog volt.

Ez megint a bizonytalanság jele.

Ezzel már azt sugalltad, hogy ő fontos neked és most megijedtél, hogy elveszíted.

Ezeket a hibákból most tessék tanulni és legközelebb odafigyelni.

Nyugi, én is követtem el ilyen hibákat és tanultam is belőlük.

2015. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy full elcsesztem, csak annyira hülyén jött aki a dolog
2015. jún. 1. 22:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmi baj, ne keresd most vagy 2 napig
2015. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát most enyhén a fejem a falba verem :(
2015. jún. 1. 22:56
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nincs itt akkora probléma azért... Ha mindenféleképpen a tudtára adod, hogy márpedig nem sminkeled magad, csak poén volt (mondd azt h annak szántad de bénán sült el :D), akkor ez a sztori semmivé fog válni.


azt meg ne kérdezgesd hogy van e esélyed nála. Én sem tudnám mit válaszoljak. Ha úgy érzem hogy szeretném ezt a srácot, akkor sem fogom rögtön így az orrára kötni. Udvarolgasson, ismerkedjünk és majd kiderül ez...

2015. jún. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod meg neki, hogy totál elírtad és mást akartál írni?


Én az utóbbi időben láttam meg a nőknek ezt az oldalát. Ha 1 valami olyat teszel, ami nem illik bele az ő világképükbe, akkor teljesen kiakadnak. Most pl ez, hogy pasiként sminkeled-e magad vagy sem. Én egyáltalán nem sminkelem magam és szerintem baromság is ilyeneket használni. De gondoljatok már bele! Pont a nők vetnének meg egy pasit a sminkért, akik naponta többször kenegetik magukat? A pasiban megvetik ezeket a tulajdonságokat, amiket magukban megkövetelnek. Ez milyen kettős mérce már? Nem, szerintem ez nem a férfiasság, nőiesség témaköre. Ha egy nő nem sminkel, akkor attól nem lesz férfias.


És gondoljatok már bele, hogy milyen közmegvetés, lenézés jár az esetlegesen ilyet tevő pasinak? Mind a férfiak, mind a nők, úgy tekintenek rá, mintha valami fajtájának szégyene lenne...


És rengeteg nő ilyen. Ha csak egyszer derül ki, hogy valamiben elütsz az átlagtól, attól ami az ő fejében van, amit ő a férfiról meg a férfiasságról képzelt, akkor mintha lehúzhatnád a rolót. Ennyi volt, végzett veled...

Észrevettétek, hogy fordítva ez nincs így? Egy nő nem járatja le magát egy pasi előtt, ha férfiasan viselkedik.


Ugyanezt a jelenséget figyeltem meg más férfi-női dolgokban. Például a szülőkhöz való viszonyban, öltözködésben és a testszőr problémákban is. A társadalom rengeteg mindent elfogad, megenged a nők számára, amik a férfiak számára magától értetődően tiltottak.


Én ezt a női gondolkodást nagyon gyerekesnek tartom

2015. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!