Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi baja neki, miért ír ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja neki, miért ír ilyet?

Figyelt kérdés
Akivel ismerkedek, már kikészít. Vagy panaszkodik, vagy leszarja a fejem. Egyszer kétszer ír értelmes dolgot. Én mindig korán kelek. Ő 10-11 körül. Ma megkaptam tőle, hogy mi a fenéért kelek fel korán, nem irigyel érte meg ilyenek. (tudja hogy munka miatt) Erre írtam neki, nekem nem gond a korán kelés. De folytatta tovább. És már inkább nem válaszoltam.
2015. jún. 2. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
És mit nem értesz ezen ?
2015. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miért bosszant, miért nem szép dolgokat ír kettőnkről nekem?
2015. jún. 2. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vegyünk egy sarkított példát...


Szeretnél egy háziállatot, amelyik kedves, barátságos, hűséges, lehet simogatni, lehet vele játszani, örül neked, ha hazaérsz, stb.


Veszel egy kígyót. A kígyó nem kedves, nem barátságos, nem szereti, ha simogatják, nem nagyon tudsz neki botot dobálni, és le...ja, ha hazaérsz.


A megoldás egyszerű: ha te kutyára vágysz, akkor tarts kutyát, és ne egy kígyótól várd el, hogy kutyaként tudjon viselkedni, mert nem fog menni.

2015. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne ismerkedj vele, ilyen egyszerű, úgyis hamarosan egymás agyára mennétek ha összejönnétek.
2015. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!