Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket utasított már vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket utasított már vissza nő? Ha igen hogy lettetek túl rajta?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok sok kapcsolatom volt eddig, de még sose utasított vissza nő. Számomra ez eléggé nagy trauma, úgy érzem teljesen összetörték az önérzetem önbecsülésemet. Ha van esetleg itt olyan fiú, akit már utasított vissza nő az írja meg hogy lehet ilyenen túl lenni.
2015. jún. 2. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
rosszul esik de felállok és megyek tovább van még 100 másik nő rajta kívűl
2015. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Persze. :) Kit nem?

Túltettem magam rajta.

2015. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Én lány vagyok, és a nőket is számtalanszor visszautasítják! Ez teljesen természetes, nem tetszhetsz mindenkinek. :)
2015. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Hát ez rám is önbizalom romboló hatással van, kell néhány hét, mire megint visszanyerem az önbizalmam!
2015. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Engem szinte minden lány elutasít, pedig nem vagyok ronda... hülye p_csák, jobb se akadjon nekik! ez az öszinte véleményem...
2015. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem létezik visszautasítás. Max. éppen nem egymást keresitek.
2015. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok messze a 30-tól, és eddig csak visszautasítást kaptam, még soha sem volt senkim, pedig nem keveset próbálkozom.
2015. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!