Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire elfajzott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elfajzott a világ (pasik)?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor volt már rá példa hogy egy pasi elhivott fbon hogy találkozzunk aztán amikor belementme jöttek a kifogások. Komolyan ilyen elfajzott ez a világ? Régen a pasik arra mentek hogy meg d u g j á k a csajt(nem ezért taliznék velük csak ezzel példáloztam) most pedig elég az ha belemenne a taliba már azt hiszik hogy nyert ügyük van? (nem ez az elsö eset hogy ilyenbe ütközök. Nem csak én, az ismeröseim is ) miért van ez? (tudom a nök is milyenek de most nem roluk szol ez a kérdés ne menjünk bele ilyen nemi vitákba :) ) azért ebbe a kategoriába irtam mert 20 éves lány vagyok és ezt tapasztaltam +20as pasikon is. Értelmes válaszokat és véleményeket köszönöm:)
2015. jún. 2. 22:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Na ide a rozsdás bökőt, hogy ha én most elhívlak akkor jönnek a kifogások. :D
2015. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Elfajzott a világ hogy bárki is komolyan vesz egy fészbúkos randi felkérést... akit érdekel a másik az nem fészbúkon hívja majd el. Normálisabb emberek nem is fészbúkoznak napi szinten ahogy én észrevettem. Max felnéznek havonta.
2015. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem nem ennyire elfajzott a ez a világ. Csupán csak nem kéne téves információkat közölni a partnerrel, de ahogyan lenni szokott: a pasik szemetek, a nők szendék és ártatlanok.
2015. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
Adom az egyes kommentjét. :D Igaza van! Azért, mert amilyen embereknél próbálkozol, azt kapod meg tőlük. Az élet egyszerű.
2015. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Azért ne holmi tirpák prolikhoz viszonyítsd a férfi nemet. Vannak normálisak is.
2015. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%

A férfiaknak fantasztikus élete volt és az is lett volna , ha Éva nem állít oda hozzánk egy almával. Az a rib**anc mindent elb**aszott.


Egyébként meg nem ezen a kib**aszott féjszbukon kéne ismerkedni mert az egész már lassan egy unalmas fárasztó nagy rakás semmi.


Az életben ismerkedj, nézz ki TE magadnak valakit, és próbálj te közeledni hozzá.

2015. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom én soha nem mondtam le találkozót és soha nem kerestem kifogásokat arra h ne kelljen elmennem ugyanis tisztelem annyira a másikat h ha már rám áldozza a szabadidejét akkor azzal nem élek vissza. Nem érdemes amúgy fb-on ismerkedni , én is kipróbáltam még régebben de az esetek 80%-ban még válaszra sem méltattak még egy bocs nemet sem tudtak odaböfögni szóval a nők ha ezt nézzük rosszabbak semennyire nem tisztelik a másikat (tisztelet a kivételnek ez a nem válaszoló bunkó rétegre vonatkozik)
2015. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az mit jelent hogy nem kellene téves infokat mondani a másiknak?:) ezt kifejtenéd?
2015. jún. 2. 22:24
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem csúnya vagy, esetleg dagadt.
2015. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha hülyékkel kezdenek a nők,akkor ne csodálkozzanak ha ezeket kapják.

Ha értelmesekkel is szóba állnának és nem csak a "jópasi" meg "helyes" pasi jöhetne szóba,aki belül üres,akkor nyilván nem ezt kapnák.

2015. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!