Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éreztétek már úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy nem ti irányítjátok az életeteket? Hogy egyedül vagytok vagy nem?

Figyelt kérdés
Én azt hiszem mindent megteszek érte, hogy legyen párom, de semmi eredménye. Ezzel akkor megbukik az az elv, hogy aki szeretné, az talál párt, nem? Ha meg azt mondjuk, hogy majd jön egyszer, az igazából azt jelenti, hogy semmi hatásunk rá...
2015. jún. 4. 00:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
dettó én! ez van nők csak az alfahímeknek juttnak a többinek semmi
2015. jún. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocs, de én nő vagyok...
2015. jún. 4. 00:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát nem én irányítom, az tény... Ha én irányítanám, akkor nem kéne munkával töltenem az életem. Modern rabszolgák vagyunk.
2015. jún. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen,ugyanez van velem is,mint veled.Hiába tettem meg érte minden tőlem telhetőt,semmi eredménye nem lett ugyanúgy sajnos. :/

24/F

2015. jún. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez így van, ahogy a nyitóban leírtad. Én soha nem is hittem mást a témáról.
2015. jún. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Sokáig azt hittem én is, hogy csak az emberen, saját magán múlnak a dolgai. De aztán elkezdtem tanulmányozni ezt a szerencse nevű fogalmat, és legfőképpen a "jó helyen, jó időben" fogalmat, és számos könyv, beszélgetés, utánajárás után rájöttem, hogy rohadtul a körülményeid, környezeted, a meghatározóbbak, mintsem csak a személyed.
2015. jún. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%

Mert ha teszel érte, akkor rászoruló lúzer vagy, ha meg nem, akkor meg észre se vesznek.


Nekem több haverom is úgy hülyíti a nőket, hogy a világ legnagyobb tahóját játsszák előttük, és olvadoznak értük.

ÉS! Folyamatosan azt sugározzák a nők felé, hogy nem kell nekik, mert nem elég jók hozzá. A nők meg nyilván a biológiailag kódolt versengés miatt mindent meg fognak tenni, hogy egy ilyen "alfahím" foglalkozzon velük. Azt persze egyik sem veszi észre, hogy a pasi már gondolatban 20x levetkőztette és 10 megdöntötte annak ellenére, hogy azt sugallja, "Nem kellesz!".


De ez van, ezt kell szeretni, ellene tenni nem tudsz.

2015. jún. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt érzem néha!Én viszont normális nőt nem találok, akiben megbízhatnék.
2015. jún. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Éreztem.
2015. jún. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem mindig is furcsa volt, hogy valakinek ekörül forog az élete. Szerintem ez csak egy mellékes jó, ha éppen van. Ugye a párkapcsolathoz egy másik ember is kell, akit nem irányíthatsz. De az életed többi részét irányíthatod, ez csak egy aprócska szelete.
2015. jún. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!