Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a szándéka egy olyan nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szándéka egy olyan nőnek (40+) aki keres, igényli, hogy vele legyek, de közben "döglött hal"?

Figyelt kérdés

40+-osak vagyunk ráadásul. Megismertem Őt egy szórakozóhelyen, Közös tánc, csókolózás. Facebook ismerősség, randi, csók, beszélgetés, megint immár közös buli a szórakozóhelyen, csók, tőnc stb. Aztán szemrehányás, hogy a haverommal is jöttem-mentem, tehát ő igényelt volna engem. Bár pont nem úgy tűnt, a bulin még a haverom is megjegyezte hogy a "csaj" nem úgy viselkedik, mint aki hozzám tartozik. Na a buli után ezt felvetettem, gyakorlatilag egy közös "szemrehányás" alakult ki, mindegyikünk kevestellte a másikat. De ez jó, mert van kötődés - gondoltam. AZtán megint randi, mindent megbeszéltünk, de a randi végén, próbáltam terelni a szót a szex felé és előjöttek ezek a "hullafáradtmunkaután és mindeneazörökkéotthonülőgyereke" dolgok.

Köszi.

Én meg nem egy pajti akarok lenni, aki arra jó, hogy a vízcsapot megszereli vagy tanácsot ad a hajfesték kiválasztásában.


Ja és persze egyikünk sem tizenéves már. De ha nincs meg benne a szikra felém, akkor mit akarhat???


2015. jún. 4. 06:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nincs meg az összhang. Ráadásul az ilyen frissen elvált 40-es nőknek akiknek mindene a gyerek nincs másra szüksége mint amit elmondtál. Az ilyet hagyni kell, én is sok hasonlóval találkoztam már. Tudod ez a "azt sem tudom mit akarok, de azt nagyon" típus. Ne ölj bele több energiát, mert nem érdemes.
2015. jún. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Na igen én is úgy jöttem el a randiról, hogy ugyan szívélyesen elköszöntünk, de én többet nem keresem őt.


(Először megijedtem, hogy bennem a hiba, hogy mindössze ennyit váltok ki egy nőből, akkor biztos elbsaztam, de ezek szerint más is járt már így, ilyen pókhálós frigid csajjal) :D

2015. jún. 4. 08:03
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem felesleges és főleg visszataszító frigidnek és pókhálósnak minősíteni, csak azért, mert nem úgy alakultak a dolgok, ahogy te szeretted volna.


Egyrészt senki nem vitathatja el tőled az igényeidet, de emellett neked sincs jogod így vélekedni róla (sértődöttségből).


A legtöbb, amit tehetsz, hogy elfogadod a helyzetet. Ha türelmes és figyelmes vagy, bármi lehet, de ha úgy gondolod, erre nincs időd és energiád, akkor lépj tovább.

2015. jún. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Hát a kommentedből ítélve kedves kérdező, szégyen hogy 40 fölött is mindössze ennyi eszed van... Jól járt a "csaj" (helyett nő), hogy lepattantál még idő előtt.
2015. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Leírásod alapján eddig négyszer találkoztatok, nem? Simán lehet, hogy csak nem akar könnyen kaphatónak mutatkozni, és ezzel csak tesztelni próbálja a kitartásodat. Tehát ha "vársz rá", akkor biztos komolyan gondolod a kapcsolatotokat.

Nekem az fura, hogy egy viszautasítás után te már frigidnek könyveled és rá unsz az egészre.. Még ha fölhívott volna magához és valóban megkér a vízcsap megszerelésére, de a közeledésedet elutasítja, akkor megérteném a reakciódat.

2015. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Látom az ítélkezők sem tétlenek, de szűröm a válaszokat :D
2015. jún. 4. 10:16
 7/21 anonim ***** válasza:
Azért mert 40-es a nő,nem tinim,nem azt jelenti hogy a 4.alkalommal már le kell hogy kell téged cumiznia,vagy belé kell hatolnod :) Gondolom nem 20 randiig kell várnod,lehet hogy furcsa neked,de teperned kell egy kicsit,ez van.
2015. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

40-es nőként a következőket látom:

1. Ebben a korban a nők vágynak valakire, de a bőrükből nem tudnak kibújni. Láttam olyan frigid nőt, akinek erre ment rá a házassága, de attól még folyamatosan új kapcsolatot keres, mert a "bizsergésre" nagyon vágyik.

2. Ebben a korban (is) a férfiak többsége balfék, az udvarlás folyamatát szeretik kihagyni. A nőt ugyanis - bármilyen korú is - meg kell hódítani, nem a sültgalambot várni. A "szexre terelem a szót" a legjobb módja a nő elriasztásának. Helyzetet kell teremteni, addig hódítani, míg magától esik le a nő bugyija. Egy "mindent megbeszéltünk" randi ritkán végződik szexszel, ellenben az olyan randi, amikor a nő királynőnek érzi magát, mert annyi figyelmet, törődést, érintést kap, magától jön meg a kedve.


Az rendben van, hogy nem pajti akarsz lenni, de akkor ne viselkedj úgy!

2015. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ugyan én "csak" 30+os vagyok, de nem szoktam a gyerekem mögé bújva pasikat hülyíteni :)

Szóval írj rám, ha gondolod :D

V.

2015. jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem tul eretten gondolkozol. Ugy latszik meg nem ismered igazan a noket...
2015. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!