Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen túlsúly az, amivel még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen túlsúly az, amivel még bevállalnátok egy nőt? Mennyi az, ami még nem undorító?

Figyelt kérdés
Ha van kedved, linkelj képet is, hogy mi az a határ, amit még el tudnál fogadni :)

2015. jún. 4. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:

En olyan 5-7 kiloval vagyok tobb mint a standarad es igy megfelelek a paromnak (70-71 kilo vagyok)

18/L

2015. jún. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2015. jún. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2015. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Kb 110 kg. Ha formás és igényes, szép arcú, hosszú hajú.. nem otrombán elhízott, akkor nálam ez a határ. Eddig semmi gond nincs. 32/F
2015. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kilo nem minden embernek jelenti ugyanazt. Van, aki mar partol is pokhasu lesz, mig van, akire aranyosan rakodik le es egy bizonyos hatarig a noiesseget noveli (szelesebb csipo, nagyobb mell, karcsu Derek). Szoval igy nem lehet altalanositani.
2015. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én bármilyen túlsúllyal bevállalnék egy nőt, de nem vagyok túlsúlyos.
2015. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán 20 éve is megvan már, hogy olvastam egy tanulmányt, amely azt bizonygatta, hogy 25 fölött ugyanaz a férfi sokkal elnézőbb a kilókkal szemben, amikor nagyon éhes, mint amikor jóllakott. Van igazság benne.
2015. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2015. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam nincs felső határ:)
2015. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!