Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok melyik egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik egyetemista típus jön be az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

1: Koravén okostojás, elegáns cipőben és ingben járkál, az a tipikus 40-es évekbeli szépfiú haj, mesterkélten lenyírt borosta, kocka szöveg "igen értem én is tanultam nagyon ász vagyok"


2: Páwa swag yolo gyerek, tornacsuka, v-nyakú póló ékszerekkel és madárfészek frizurával, épp hogy nem csapták még ki, nem érdekli a suli csak a bulizás és iszik, hangoskodik minden nap


3: Laza, kedves srác, aki lehet hogy nem éltanuló, lehet csúszik is pár évet, de nem izgatja fel magát, laza ruhák (póló, rövidgatyó, flip-flop papucs), nem foglalkozik nagyon a divattal vagy tanulással, inkább kiül haverokkal csajozni, éli az életet de úgy hogy közbe azért meg legyen majd a diplomája is egyszer.



2015. jún. 4. 12:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
1-es. Intelligens és elegáns. Az ápolt borosta meg szexi.
2015. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

A 2es és a 3as ugyan az, csak a csomagolás más (szerintem a harmadik kategóriát is csak azért hoztad létre, hogy berakhasd magad valahová). Az 1es csoportot meg nem nevezném koravénnek egyáltalán.

Szóval ha ebből a három típusból kellene választanom, akkor az elsőt választanám, de meg kell jegyezni, eléggé korlátolt és szélsőséges csoportokat alkottál.

2015. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
A kettes és a hármas típus fog krumplit sütögetni a mekibe, ha valami csoda folytán elvégzi az egyetemet.
2015. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én egyiket sem választanám, mert szerintem ezek a végletek. :)

Okostojás nem kell, aki felvág arra, hogy egyetemista és ő a fsza gyerek. Főleg azért nem, mert én is lediplomáztam, sőt most is folyamatban van egy szag, pontosan tisztában vagyok az ottani élettel, nem kell a púder. Túl mesterkéltnek és soknak tartom az ilyen alakokat akár van tényleges tudás a külső mögött, akár nincs.


A 2-3-as kategória azért nem lenne szimpi, mert to.jnak a sulira. Mivel én sosem to.jtam rá és igenis lelkiismeretesen csináltam/csinálom a sulit, ezért akár gáz, akár nem, földhöz vág, ha tudom hogy valamire tisztességesen felkészültem, mégis megbukok. Én szeretem a hozzám hasonló gondolkozású embereket és nem tudnék olyan srácot elképzelni magam mellett, aki látszólag tesz magasról a kötelességeire, vagy legalábbis nem érdeklik a következmények.

Azért nem árt ha egy diák felfogja mennyi pénzbe kerül a családjának, az államnak vagy akár saját magának csúsztatva (diákhitel), szeretem ha ennek fényében egy fiatal komolyan is veszi azt, amit csinál.

2015. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
37%

egyes típus vagyok Pécsről, ha esetleg valaki szeretne ilyen típusú férfival ismekedni :D

22F

2015. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Nekem a 3-as jön be :) K*#va nagy tévedés, hogy az ilyen típusnak nem lesz munkája! Pont ez a típus az, amelyik a legéletrevalóbb, szívósabb. A környezetembôl számtalan ilyen példát fel tudnék sorolni, mindnek jó állása van (irodai). A 2-es típust is láttam már, nagyon gáz:((( 28/N
2015. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A parom az egyes es harmas otvozete de mivel o is inkabb az egyes fele huz ezert az elso tetszik. Apolt,ferfiasan oltozik, intelligens es engem nem zavar ha okosabb nalam :)

18/L

2015. jún. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

hát bocs, de mindegyik gáz :D


1. rengeteg ilyen van a sulinkban, hülyén néznek ki, 3 számmal nagyobb öltönyt hordanak, tényleg azzal vágnak fel hogy ők be tudnak magolni 3 lexikont.


2. idióta barom, a felvételi rendszer legnagyobb hibája hogy ilyenek is bekerülnek.


3. ez is minek jár egyetemre? :D borzasztóan irritáló amikor valaki nem jár be órákra rendesen és azt hiszi hogy ez "menő" meg "laza" ... aha, max gimiben a 16 éveseknek. :D

2015. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se.


19/L BGF-ről :3

2015. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
8: "irritáló ha valaki nem jár be egyetemre" - Te miért a másik életével vagy elfoglalva amúgy? Engem meg az irritál ha valaki bele akar ugatni a saját életembe. Hogy valaki bejár-e, magánügye. Ahogy az is hogy kivel fekszik le, mit eszik, milyen tusfürdôt használ és mit pottyantott reggel a wc-be.
2015. jún. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!