Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit gondoltok az olyan lányokról, akiknek ha épp nincsen párjuk, néha belemennek alkalmi dolgokba?

Figyelt kérdés
Ez ribis viselkedés szerintetek?
2015. jún. 4. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem az. Nekik is ugyan úgy szükségük van a szexre és ha nekik belefér morálisan az alkalmi, akkor hajrá.
2015. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Imádom az ilyen lányokat, és az ilyen alkalmi kapcsolatokat is! :-)
2015. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
semmit az ő dolga a fiúk is csinálják ezt
2015. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Vannak olyan barátnőim, akik nem értenek egyet azzal, hogy ilyen vagyok, de szerintem ők prűdek kicsit. Nyilván nem szoktam állandóan, meg fűvel-fával, de időnként előfordult már.
2015. jún. 4. 12:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Úgy élsz, ahogy akarsz. Nekem is volt egy kb. 2 éves ilyen időszakom. Nyitott lettem volna komoly kapcsolatra is, csak nem volt megfelelő partner hozzá. Hát, maradtak a kevésbé komolyak. Nem bántam meg, mindenki jól járt, ők is, én is. Vigyázz magadra, védekezz, ésszel élj, és ennyi :) senkire nem tartozik! :)
2015. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egészségedre. Egészségügyi szex. Ennyi.
2015. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled baj, de te se prüdezd le azokat akiknek meg nem fér bele :) ki ilyen ki olyan, mindenkinek magán ügye hogy él. :) aki ez miatt ribiz le azt meg nem halld meg és kész.
2015. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jól teszik. :) 28/N
2015. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a ribis ha a pasid háta mögött is csinálod de azt mondod te egy ártatlan lányka vagy. Amit csinálsz az a mai modern világban teljesen normális.
2015. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Én is szabad, te is szabad, akkor mindent szabad"

Nincs ezzel semmi baj.

2015. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!