Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szépnek mondott lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szépnek mondott lánynak lehet önbizalomhiánya?

Figyelt kérdés

Kb tinikorom óta érdeklődnek utánam a srácok, sosem volt olyan, hogy aki nekem bejött, az ne viszonozná, holott legalább már 20 fiú tetszett az évek során.

Nagyon egyszerűen öltözködöm, nincs festve a hajam, sminkelni is alig szoktam (szempillaspirál). Emellett csendes és hétköznapi is vagyok. Meg durván önbizalomhiányos.

Szóval hiába a napi 500 látogatás társkeresős közösségi oldalon meg ilyenek, nagyon sokszor padlón vagyok, és nem látom szépnek magam.

Nagyon kis mértékben javult csak a helyzet az évek során.

Tegnap suliban az egyik csoporttársam (néha beszélgetünk csak) váratlanul meglepett egy "Gyönyörű vagy ma" SMS-sel, egy másik srác meg megmondta, hordhatnám gyakrabban kibontva a hajam, nagyon illik.


Akkor én miért nem tudom magam huzamosabb ideig szépnek érezni?


22n


(nem egónövelős pitsa vagyok, még mielőtt valaki megvádol)


2015. jún. 4. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha sokáig kaptad a negatív értékelést bárhonnan, az beleforr a gondolkodásodba.
2015. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

hát átlagos lány vagy ezek szerint,a férfiak mindenki felistenítenek akinek puncija van vagy,egy százalék esélyt látnak megdugni


ha önbizalomhiányod van nyilván okkal van,célszerűbb reálisan látni önmagad,mint hogy most te azt várod hogy egy szép kivételes lánynak gondoljon a világ,csak azért mert pár srác istenít egy társkeresőn omg :D


fogadd el magad,ha nem is vagy túl szép,az vagy aki! ennyi.

mit kell jobbnak mutatni magad mint vagy

2015. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
En sose agyalok ilyenen h szep vagyok vagy sem, probalom jol erezni magam mindenkivel es nem agyalni hulyesegeken. Sztem te se tedd, ha elfogadod ezt a jo tanacsot.
2015. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Annyira utálom az ilyen lányokat... mindenki körberajongja őket, mégis nyafikáznak jó dolgukban. Az szerinted mit szóljon, aki soha semmi dicséretet nem kap?
2015. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki mindig csak pozitív visszajelzéseket kap egész élete során,annál kialakul az önbizalom,nem vacilál azon szép-e vagy sem.(tapasztalat).
2015. jún. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha élőben is ennyi srácnak tetszel, miért vagy önbizalomhiányos?
2015. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mármint na, ha élőben is ennyinek bejössz, miért regisztrálsz társkeresőre?
2015. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz családi háttér miatt, apukám rendszeresen vert, terrorizált és megalázott mások előtt gyerekként. De bíztam benne, hogy idővel helyrejövök. Hát, még nem
2015. jún. 4. 15:14
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Brühühű, felnőtt ember vagy
2015. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem egy szép lány sírna, hanem egy átlagos ember, le se tojnák, de te nyugodtan megteheted a csini pofikád miatt, mindig lesz pár utánad kajtató hím
2015. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!