Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szórakozóhelyen akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szórakozóhelyen akarok felszedni csajt, akkor mennyire jelent hátrányt az, hogy 20 évesen 16-nak nézek ki?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Lesz ez még rosszabb is :D Én 28 évesen nézek ki 20-nak, kitalálhatod, mennyire vesz komolyan a korosztályom ismerkedés szempontjából :D


Ha viszont csak felszedni akarsz csajokat, akkor tök mindegy, mennyinek nézel ki, az a lényeg, hogy a kölcsönös testi vonzalom meglegyen, 15-16 évesek is között is vannak igen-igen szép lányok.

2015. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És az ilyen 15-16 èves csajok hova járnak? Csak mert ahol én szoktam lenni azokon a helyeken 18 szokott lenni a korhatár.
2015. jún. 4. 16:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha zavar, noveszthetsz szakallt, attol idosebbnek latszol, es karakteresebbnek. Egyebkent a lanyok altalaban az idosebbekre buknak.


Egyik volt kollegam (mar 30 korul) csinaltatott jogositvanyt, es az oktato megkerdezte, hogy a szulei tudnak-e rola, hogy vezeti akar. :) Szoval vannak extrem esetek.

2015. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem számít semmit mennyinek nézel ki.

J.Bieber is gyerekes arcú, nem?

2015. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenütt óriási hátránnyal indulsz, de nem csak te, hanem minden fiatalos kinézetű srác, engem a munkahelyemen becézgetnek, mint egy kisgyereket, meg gyereknek hívnak, pedig bőven felnőtt vagyok már!
2015. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4-esnak: Na ja csak J. Bieber elég közismert ember. Lehet hogy ha nem ismernék annyian akkor egy csaj se akarna vele lenni.
2015. jún. 7. 15:02
 7/10 anonim ***** válasza:

"És az ilyen 15-16 èves csajok hova járnak? 18 szokott lenni a korhatár"


Ugyanoda, csak 18nak hazudják magukat (feltéve ha nem egyetemi bulikról beszélsz, ott tényleg elég kevés a 15 éves.

2015. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na, azóta már idősebbnek nézel ki?
2021. júl. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja most 26 évesen már 20-22-nek nézek ki. 😅
2021. júl. 8. 00:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, én 28 évesen 20-22-nek nézek ki. Csajozás szempontjából nem a legjobb...
2021. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!