Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha ezt gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ezt gondolom magamról?

Figyelt kérdés

Előrebocsátanám, hogy nem siránkozni jöttem, szeretnék értelmes válaszokat kapni, amennyire lehetséges.

Volt már több éves komoly kapcsolatom, de pár éve egyedül vagyok, és úgy érzem valami megtört bennem. Egyszerűen nem tudom elhinni magamról, hogy valakinek én kellenék, és nem kishitűségből gondolom így. Nem vagyok elég érdekes személyiség, nincs túl izgalmas, mozgalmas életem, stb. A baj csak az, hogy sokkal többre nem is vágyom, mert én jól megvagyok így, viszont látom, hogy a nőknek ez nem kell. Valószínűleg a kisugárzásomra is hatással vannak ezek a gondolatok, de nem tudom befolyásolni. Sokszor arra gondolok, hogy nem is baj, mert úgyis mindenki unatkozna mellettem, inkább válasszanak mást.

Mit lehet ezzel kezdeni?



2015. jún. 4. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Akárcsak én, csak én lány vagyok. :D Egyébként, ha te jól érzed így magad, akkor ez a helyes út. Senki kedvéért ne változz meg, a párod is olyannak kell elfogadjon, amilyen vagy. El kell fogadnod, hogy te ilyen személyiségű vagy, ha jól érzed magad a bőrödben, akkor a kisugárzásod is pozitívabb lesz.
2015. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én fiúban vagyok ilyen. Szóval egyes ha gondolod írhatsz _:D 26
2015. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írjál te. :D (1-es voltam)
2015. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos, szerencsére a gondolatok a fejedben olyan dolgok, amelyek felett hatalmad van, ha akarod. Egyszerűen kezdj el gondolni mást magadról. Eleinte nehéz, de ha kitartó vagy, könnyebb lesz.
2015. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem te vagy az egyetlen unalmas ember a világon. azt hiszed másoké nem ugyanilyen izgalommentes? keress egy hasonló lányt, majd csinálhattok semmit együtt. nincs ezzel semmi baj.
2015. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!