Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy Asperger szindrómás lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Asperger szindrómás lány miért nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de a fiúk elég hamar otthagynak kb. 1-2 hónapnyi együtt járás után. Lehet ők is érezték rajtam hogy más vagyok, mint egy normális ember? Nem tudok mire gondolni. Az egyik fiú a szakítást azzal magyarázta hogy túl jó vagyok hozzá. De ebből nem tudtam meg mi volt a valódi ok. Nekik nem beszéltem a betegségemről. L/22
2015. jún. 4. 17:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Pont a "mássága" miatt. Csak az a baj, hogy kevés ilyen lány van.
2015. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
mik a tünetek?
2015. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Csendes, visszahúzódó vagyok. Nem nagyon tudok emberi kapcsolatokat létesíteni. A másságom miatt gúnyoltak az iskolában. Későn tanultam meg beszélni.
2015. jún. 4. 17:40
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Félsz nekik elmondani, tartasz attól, hogy ha bejelented, el se kezdenek veled foglalkozni?


Az Asperger szindróma...nem könnyű, ebből adódóan szükség van erős támaszra.

Nem tudom, nálad mennyire erős ez, milyen tünetei vannak.

2015. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%

Az ilyen visszahúzódókat mindenki hülyének/fogyinak nézi sajnos :(

Tapasztalat.

2015. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
Azért a kötelező dolgokat mint a munka pl megcsinálod? vagyis dolgoznál is?
2015. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Már dolgoztam, de most nincs munkám.
2015. jún. 4. 17:43
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom engem mennyire néznek a hülyének az biztos, hogy itthon ledobom a fapofa állarcot és normális vagyok. Ha kilépek az ajtón akkor viszont komoly, szigorú fejet vágok. lehet én sem vagyok 100as ez valami védekezési mechanizmus lehet nálam! :D Van rendes munkám, tök jó fizetésem tanult is vagyok szerencsére ezért érthetettlen a dolog. Arra gondoltam talán ez azért van, mert munkán kívül nem sokat járok el itthonról, max bevásárlás stb.
2015. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
15%

fogalmam sincs az mi lehet,még életemben nem halottam,de valószínű nem akarnak beteg emberrel járni,ami érthető.

Én sem akarnék ez tény.

2015. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam ilyen indokolatlanul visszahúzódó... bár az szociofóbia volt, de abból én nagyjából ki tudtam gyógyulni
2015. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!