Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves szűz férfiként lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves szűz férfiként lesz majd olyan, aki elfogadja, hogy csak házasság után szeretném elveszíteni, és ezt kivárja?

Figyelt kérdés
Szerintem ez férfiak körében nem igazán gyakori és elfogadott dolog. Nem vallási meggondolásból, csupán egy emberrel szeretném ezt csak megélni.
2015. jún. 4. 17:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Keresel egy mélyen vallásos partnert magadnak és annyi. Mondjuk egy egész életet le fogsz élni anélkül, hogy tudnád milyen mással, de ezt túl lehet élni....főleg ha tartod magad az elveidhez.

37F

2015. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a probléma, hogy nem igazán jövök ki jól a legtöbb vallásos emberrel :D
2015. jún. 4. 17:50
 3/17 anonim ***** válasza:
vallásos emberekkel ismerkedj!
2015. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nem vallásosan akkor, ha az illető esetleg szexuális zaklatás áldozata volt gyerekként... akkor lehet ennyire zárkózott hogy csak esküvő után... de hozzájuk lelkileg is nehéz közel kerülni
2015. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Márpedig a vallásos lányokon kívül másnál nincs esélyed 26 éves szűzként.
2015. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem a szüzességgel nincs bajom - én is az vagyok - de a házassággal igen.
2015. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen, mármint ha eléggé elkötelezett valaki és kitartó, akkor én személy szerint még örülnék is egy ilyen srácnak:)
2015. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én lányként ilyen vagyok,de a kérdezőnek nem hiszek..sose hittem a pasik szavaiban
2015. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Ha 1 héten belül elveszel, simán :D


Amúgy, nem kell ezzel feltétlenül házasságig várni. Mármint, megismered, jól kijöttök, megvannak a megfelelő érzelmek, stb, egy idő után már tudni lehet, hogy ő olyan ember-e, akivel le szeretnéd élni az életed, vagy sem, és ha ez kölcsönös, akkor nem muszáj megvárni a nászéjszakát. Hiszen akkor már tudjátok, hogy úgyis eljuttok odáig, akkor már ne kínozzátok egymást.


Bár sajnos manapság a házasság bőven nem garancia rá, hogy ő lesz az első és egyetlen partnered. 20 év és 2 gyerek után is el lehet válni, és sajnos szoktak is. Tehát önmagában maga a házasság ezt nem garantálja.

2015. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Most komolyan... Mi változik meg, hogy aláírtok egy papírt meg bejegyeznek titeket házastársként?
2015. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!