Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megis mit kene tennem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megis mit kene tennem, hogy talaljak egy ilyen sracot?

Figyelt kérdés
Aki torodik velem es szeret. Tudom, hogy en nem vagyok egy szep lany de semmire nem vagyom, csak erre. Nincs semmi irrealis elvarasom, csak hogy jo beszelgetotars legyen es ne erezzem, hogy sut a butasag a szavaibol. De nem talalok sehol olyat, akinek kellenek, mert nem vagyok szep. Megis mit tudnek tenni? Egyedul erzem magam nagyon.
2015. jún. 4. 19:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
ismerkedj aki keres az talál
2015. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
ha ennyire sz**ar a helyzet akkor már mindegy, szóval kezdeményezz te.
2015. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
én ismerkednék veled, ha nem kamu vagy és amit írtál, komolyan gondolod ;) írj rám ha gondolod.
2015. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Rengetegszer probaltam mar ismerkedni, de eloben lathatatlan vagyok, netem meg amint latnak egy fotot, nem valaszolnak. Igy eselytelen
2015. jún. 4. 19:19
 5/27 anonim ***** válasza:
Lérdező: Küldj képet, megmondom, szép vagy-e.
2015. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
10%

"amint latnak egy fotot, nem valaszolnak"

fogyj le xd

2015. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Én ilyen lennék és mégsem sok nő értékelte ezt bennem.

Ha gondolod beszélgethetünk. :)

Kíváncsi vagyok arra a lányra aki ezek a sorok mögött van. :)


27/F

2015. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Szóval a pasi az minden idegszálával koncentráljon rád? És te ezért mit tudsz nyújtani? Mert a dolog rád eső részét elfelejtetted megemlíteni.
2015. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
De most hiaba kertek fotot,semmi ertelme. Pont azt mondom, hogy en is csak annyit varnek el a masiktol amit en is tudok teljesiteni tehat engem nem erdekelne, hogy nez ki a masik, de meg igy sem megy. Nagyon kedvesek vagytok, de nem kerek divattanacsokat...
2015. jún. 4. 19:34
 10/27 A kérdező kommentje:
8.: Nem kell hogy folyton ramkoncentraljon, mindenkinek kell a szemelyes ter es a nyugalom. Nem vagyok tapados, de olyan Jo lenne valaki, akivel ha egyutt vagyunk tenyleg odafigyelunk egymasra es szeretetet adunk a masiknak
2015. jún. 4. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!