Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon mi lehet az oka, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet az oka, ha egy pasinak volt egy 9 éves kapcsolata, de azóta, kb.5-6 éve nem volt senkije?

Figyelt kérdés
Annyira csalódhatott a nőkben, hogy most már ennyire óvatos, vagy csak szimplán nem találhatta meg az igazit?
2015. jún. 4. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fél az újabb csalódástól!nem kel félni csak óvatosabban kel legközelebb és nyitott szemekkel járj.
2015. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen csalódás, de még kiábrándultság is lehet belőle ha csúnyán ért véget.

Ha 6 éve egyedül van akkor nincs igénye partnerre....ez szinte borítékolható!!!

37F

2015. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg tobb alkalommal is megforgattak benne a kest azota, es megunta. Sok ilyen ferfit ismerek.
2015. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megjött az esze, és nem kér a nőkből.
2015. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja es egy ennyi idos ferfi jol tudja, hogy nincsen igazi.

Szoval ha no vagy, es erdekel a pali, akkor az is lehet hogy azert nem nyitottabb veled, mert egyebkent elbol kirohog az ilyen naiv okorsegek miatt.

2015. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert ez a Föld nevű bolygó, ahol elég ritkán alakul ki kölcsönös szerelem. 5-6 évet még nem is tartok soknak, a legtöbbeknek egész életükben nem alakul ki.
2015. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hmm, hát sajnos igaz...
2015. jún. 4. 23:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 éve volt legutóbb kapcsolatom, pedig még szexuális ajánlatokat is kapok hetente mindig mástól a munkahelyemen (akár hobbym végzése közben is), mégsem kell senki. Úgy érzem egyedül jobban tudok érvényesülni, nyugodtabb az életem, nem balhézik velem senki. Amennyiben társaság kell, mint föntebb említettem van rá módom, ha nagyon szükséges..
2015. jún. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, milyen helyen dolgozol, hogy igy ostromolnak a szexuális ajánlatokkal? :)
2015. jún. 5. 00:58
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, engem is érdekel.:)

Lehet, hogy pultos, vagy ilyesmi.:)

2015. jún. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!