Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy nagyon hiányzik a szerelem érzése, de köszönitek szépen, nem kértek egy nőből/férfiból sem?

Figyelt kérdés
Borzalmas érzés......
2015. jún. 5. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából egyik sem hiányzik.
2015. jún. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jún. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A viszonzott szerelem az nagyon hiányzik! De ugyanakkor riasztó a kötöttségnek a gondolata, az ember meg is szokja azt a helyzetet, amiben él. Főleg úgy, hogy semmi tapasztalata sincsen a másik nemet illetően. Ha erre gondoltál kérdező, akkor ez tényleg szörnyű kettősség!
2015. jún. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, éreztem. Hosszú hónapokon át dolgoztam magamban az érzéssel, feltárva az okokat, leépítve a kapcsolatoktól való félelmeim és szorongásaim. Most ott tartok, hogy ha betoppanna az életembe valaki, nem kezdenék el aggódni, szorongani, negatív gondolatokat gyártani, hanem képes lennék élvezni. És bízom benne, hogy tényleg úgy működik, ahogy mondják: ha készen állok a kapcsolatra, akkor jön is, mégpedig olyan kapcsolat, amilyenre vágyom. :)
2015. jún. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hiányzott, persze... szerintem mindenki ábrándozik erről. Az utolsó komoly kapcsolat után sokáig ugráltam egyik rövid kapcsolatból a másikba, próbáltam kétségbeesetten kapaszkodni valakibe és elhitettem magammal, hogy megtalálhatom így is a nagy őt. Természetesen nem így lett. Végül egy féléve kb. eldöntöttem, hogy akkor itt most állj és nyugodjunk meg, engedjük el a múltat és rázzuk gatyába önmagunkat.

Ezután nem sokkal jött valaki az életembe, akinek őszintén elmondhattam, hogy félek újra kapcsolatot létesíteni bárkivel is. Aki megértette, segített és támogatott, nem pedig hülyén nézett rám. A szerelemre mindvégig vágytam, egyszerűen csak ott motoszkált bennem, hogy nem vagyok képes ismét elköteleződni.

2015. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
se a szerelem, se a nők nem hiányoznak. Csalódtam már eleget, több 10 000 órámat öltem bele valakikbe akik meg se érdemelték azt. Nem fogok még 1x eszt a hibát elkövetni.
2015. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én, köszönöm szépen, nem kérek egy férfiból sem. néha, egy rövid pillanatra érzem a szerelem hiányát, ezek borzalmas pillanatok, de küzdök ellene. azt hiszem egész jól megy:)

gondolj arra mi is az az ok, amiért nem kérsz a másik nemből és talán, kicsit könnyebb lesz.

2015. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!