Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az örült, bolond csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az örült, bolond csajokat végső soron bedarálja a megfelelési kényszer?

Figyelt kérdés

Mert eltűntek. Vagy én lettem szörnyen unalmas számukra.

De hiába él meg új csúcsokat a feminizmus, mert sok nő még mindig olyan, mintha valaki kusra nevelte volna őket.


2015. jún. 5. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:

"Vagy én lettem szörnyen unalmas számukra."


"szörnyen unalmas"


"szörnyen"

2015. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mumusan ***** válasza:
44%
Én még itt vagyok. De igen....a párjaink nevelnek minket kussra. Mert bejön neki a nagy pofám, a viccek, bolondozások, őrültködések, aztán mikor komoly lesz a kapcsolat akkor már kuss legyen, maradj itthon, főzzél, mossál, neveld a gyereket, bulizni meg ne gyere velem, mert csak a haverokkal akarok menni...
2015. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egen. Kb. Ez volt a fokmérője. Ilyen sablon használata, feltételezi.
2015. jún. 5. 11:08
 4/10 opened paradise ***** válasza:
A bolondosokkal nincs baj,az őrültek viszont sohasem fognak eltűnni.
2015. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem darálja be, ha olyan a párja, aki ezt nem elviseli, hanem szereti. Legalábbis nálunk így műxik.
2015. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én még vagyok és küzdök :D
2015. jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát nekem inkább nem kéne olyan pasi aki kussra AKAR nevelni... mert ugye amit nem hagyunk azt nem lehet :)
2015. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tüntek/tüntünk el.

Nem minden pasi szereti a bolondos, jókedélyű, jókedvű csajokat.


Én sokszor azt veszem észre, hogy egy ideig óráig még tetszik nekik, de aztán besokalnak. (persze vannak kivételek) Ezt úgy értem, hogy találkoztam már olyan pasival is, aki azt mondta, hogy nehogy már én viccesebb, lazább legyek nála.


Szerintem szeretnek ebben is jobbak lenni nálunk!

2015. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kapjátok be, valakinek soha nem lesz normális kapcsolata
2015. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szeretem a nagyszájú bolond nőket.De érthető ha nekem megfelelni akarnak :D otthon persze a jobb parancsol,így rám hagyatkoznak


ez a szöveg csak azért tűnik nagyképűnek mert gyorsan és tömören van megfogalmazva az igazság.


de a világba,nyugodtan rúgjanak bele egy nagyot,velem olyanok amilyennek lenniük kell,de a világon pedig kifejezetten kívánom hogy éljék ki romboló,és szadista hajlamaikat

2015. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!