Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok végre valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok végre valóban értékes embereket Budapest városban?

Figyelt kérdés
nem csak a párkeresésről van szó, hanem egyszerűen a barátkozásról, vagy hasonló érdeklődésű emberekről. végigmegyek ezen a mocskos placcon és mindegy hogy ki hogyan néz ki, mennyi pénze van, hol dolgozik és mégis miért van ott ahol és teszi amit tesz, mind selejt számomra. tudom velem van a baj, csak ez a válasz éppen nem érdekel.

2015. jún. 5. 14:24
 1/9 opened paradise ***** válasza:
56%
És az utcán ezt,hogy méred fel?
2015. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
#1-es: Tudod, a kérdező olyan mindentudó, ki ha nem én típusú ember, így mindenről tud objektív véleményt kialapítani csupán ránézéssel, és ha nem értesz ezzel egyet akkor nagyon buta, hülye ember vagy... Hát innen tudja...
2015. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy "mind selejt" elég erős túlzás, de tény, hogy Budapesten nehéz az utcán vidám és nyitott embereket találni.. De ugyanezzel a kérdéssel én is küszködök, egy beszélgetés során majdnem minden emberről kiderül, hogy értékes, kedves és élvezet időt tölteni vele, de a kapcsolatokat elkezdeni nem egy könnyű dolog. Épp azon gondolkodtam, hogy kéne valami oldal ahol a hasonló érdeklődési körbe tartozó emberek, vagy csak általánosságban emberek beszélgető/ismerkedő találkozókat tudnának szervezni..
2015. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

"mind selejt számomra" - amíg ezt így gondolod, így is lesz. De nem baj, mert számukra meg te vagy selejt, amíg te ezt úgy gondolod, hogy ők selejtek. Tehát amíg ezt a gondolkodást meg nem változtatod, addig jobb is nekik, hogy nem vagy rájuk kiváncsi.


Ha meggondolnád magad, és elfogadnád a tényt, hogy csak mert valaki más, még nem hülye is, te is boldogabb életet élhetnél.

2015. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akik így vélekednek azoknak jellemzően az agya/lelkivilága nem úszna meg egy esetleges selejtezési hullámot... :D
2015. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenhol a nyomorékok vannak többen.


De normálisokat sem teljesen lehetetlen találni, bár a belvárosba én csak akkor megyek, ha nagyon muszáj...

2015. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6dik emberig kellett várni, amig valaki érti miről beszélek.

Valóban én is ma a belvárosban voltam és ezért írtam ezt a kérdést.

Rámírt nemrég emiatt egy 19 éves lány, róla is hamar kiderült a felszínesség. Minek vagytok itt? menjetek ti is a belvárosba napszemüvegben korzózni

2015. jún. 5. 19:26
 8/9 anonim ***** válasza:
gyere az egyetemre, tele van jópofa vidám nyitott emberekkel.. hát szóval szeptembertől :D
2015. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az napszemcsi...
2015. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!