Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mi kell nektek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi kell nektek, hogy összejöjjetek egy férfival?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, h pl sztem a legtöbb férfinek elég az h a nő jól nézzen ki, és jól érezze magát vele. A nőknek mi kell, e két dolgon kívül?


Kérem normális válaszokat írjatok, illetve a kérdésből is kiderül, h inkább nők/lányok véleménye érdekelne.

Köszönöm a válaszokat! :)



2015. jún. 5. 16:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Jól nézzen ki, legyen jó társaság, intelligens, vicces, stb, legyek belé szerelmes.
2015. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%
Meglegyen az a vonzalom felé, hogy akarjam őt. Erre nem lehet tulajdonságokat írni. Vagy jön magától a dolog, vagy nem.
2015. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Meglegyen a fizikai vonzalom, ne érezzem, hogy buta, legyen határozott jövőképe és elvei, legyen figyelmes, őszinte és megbízható.
2015. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
63%

egyetértek a másodikkal, ez egy "vagy van, vagy nincs" dolog. ha "van", akkor jellemzően egy intelligens, humoros emberről beszélünk, aki láttán nem fog el a rosszullét, aki fel tudja kelteni a vágyam (már csak a szavaival, mozdulataival, tekintetével), és akivel elég sok mindenben egyetértünk, illetve akinek a társaságát annyira élvezem, hogy azt állandósítani akarom.

a "nincs" helyzet meg leginkább ennek ellenkezője, és ha ezek közül valami nincs meg, akkor máris a "nincs" állapotba jutunk..


Szerintem amúgy elég igénytelen az a fréfi, akinek az az egyedüli kritériuma egy nővel szemben, hogy legyen szép, és jól érezze magát velem. nem érezném jól magam egy olyan kapcsolatban, ahol ez az egyedüli szűrő. bármikor találni nálam szebbet vagy nálam jobb társaságot, ha ennyi elég neki, akkor pillanatokon belül továbblép. ennél szerintem azért több kell a pasiknak is egy kapcsolathoz.

2015. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
Összejönni nyilván csak akkor fogok vele, ha már ismerem annyira, hogy látok lehetséges közös jövőt. Ehhez kell pár randi. Randizni akkor fogok valakivel, ha már beszélgettünk előtte kötetlen dolgokról, kiderült, hogy egy hullámhosszon vagyunk, mindketten tudunk újat mondani a másiknak.. Ismered azt bizonyos érzést, amikor lenne feladatod, de nem akarod otthagyni a beszélgetőpartnert, mert szeretnéd meghallgatni a véleményét a számodra fontos dolgokról?:) Közben pedig ő is pont ugyanilyen lelkesen beszél magáról és érdeklődik rólad? Amikor minden szó, amit kiejt a száján, egyre "nagyobbá" teszi őt a szemedben? No, nekem erre van szükségem. Ha külsőre nem taszít kifejezetten, akkor szinte mindegy, hogy néz ki, mert rövidesen ő lesz számomra a legtökéletesebb.
2015. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
23%

Hogy tisztelni tudja a pasiját és fel tudjon Rá nézni.

Ha ez nincs meg akkor lehet bármilyen jóképű,humoros,intelligens abból nem lesz komoly kapcsolat.

37F

2015. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
23%
Olyan legyen, mint Horthy Miklós *.*
2015. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Altalaban nekem egy pillantasbol eldol hogy osszejonnek-e azzal a ferfival vagy nem. Vonzodnom kell hozza, es ehhez nem szukseges hogy jokepu legyen, hanem ranezek es ugy erezzem, hogy ezzel a ferfival jarnek. Ha nincs meg ez az erzes bennem, akkor hiaba talalkozok vele, altalaban ekkor szoktam baratkent tekinteni ra.
2015. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%

"Hogy tisztelni tudja a pasiját és fel tudjon Rá nézni."


Ez alatt mit értesz? Mert nő vagyok, és nem tudom, mire gondolsz.

2015. jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
34%

Hallgass akkor a nőkre,de nem jó ötlet szerintem...

Jól írta valaki előttem,a nőknek annyi a lényeg,hogy helyes vagy-e vagy sem,ennyi.Ha az vagy,akkor van esélyed náluk többre is,ha nem,akkor 1 mp alatt elítélnek és elküldenek a búsba.

Megismerni csak akkor akarnak,ha jóképűnek születtél,tehát csak a külső számít náluk sajnos.

Amúgy lehetsz te bármilyen jó tulajdonságú,kedves,intelligens stb.,semmit nem számít,ha nem vagy helyes hozzá.

Ez pedig ugye egy olyan dolog,amit ráadásul nem is tud megválasztani magának az ember,egy adottság ami vagy van vagy nincs... :/

2015. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!