Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy győzhetném le a nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzhetném le a nőktől való félelmemet? 27/F

Figyelt kérdés

Régen olyan iskolába jártam, ahol többségében voltak a lányok, de az osztályban úgymond kiközösítették azt a néhány fiút, akik közé tartoztam, csak mert nem voltunk olyan izmosak, magasak, erős testfelépítésűek, bulizósak, tetováltak, kopaszok, mint amilyen srácok a szomszéd szakmunkás iskolába jártak, és akikre az évfolyamtársnőim vágytak. Volt hogy érezni kezdtem néhány lány iránt valamit, mármint észrevettem, hogy közös érdeklődési köreink vannak, vagy ugyanazon a véleményen vagyunk valamiről, szóval szívesen megismerkedtem volna velük jobban osztályon belül, mindig próbálkoztunk náluk kedveskedni, vagy segíteni a tanulásban, de csak kiröhögtek, gúnyolódtak rajtunk. Szóval innentől kezdve megmérgezte az egész életemet a nőktől való félelmem és ennek már idestova 8 éve.


Ha boltba lemegyek, a pénztároslánynak remegő kezekkel adom a pénzt, vagy a postán ha mögöttem áll egy-két szép leányka, szakadni kezd rólam a víz, és még a pénztárcám is kicsúszik a kezemből, ha sorra kerülök. Az utcán is csak úgy szoktam a szemem sarkából a lányokra nézni, ha el vannak fordulva. Alapból bele se merek nagyon nézni a nők szemébe. Borzalmas érzés.


Azóta sok minden változott két dolgot kivéve. Hárman azóta is összetartunk, együtt járunk kondizni, úszni, kerékpározni, a testalkatunk is nagyon sokat fejlődött. Már nem azok a kis nyegle izomtalan kisgyerek vagyunk. Kivállasodtunk ráadásul ugyanott végeztük el a főiskolát is.


Strandra ki szoktunk járni ilyenkor szabadnapon, több haver is csatlakozik hozzánk, nagyon jó a társaság. Aztán amikor a nőkről kezdenek beszélni, vagy körbenéznek a többiek, hogy mindenfelé milyen szép lányok vannak, mi hárman síri csendben hallgatunk és max. annyit mondunk: "hát ja". Volt hogy a társaságunkhoz csatlakoztak páran lányok, a haverok nagyon jól elvoltak, de mi nem tudtunk úgy feloldódni, mert egyszerűen nem ment.


Mint írtam, minden megváltozott, kivéve két dolgot: a töretlen barátságunkat és a nőktől való tartózkodásunkat. Mindig ráveszem magam, hogy most megváltozok, de ugyanúgy leblokkolok, mint előtte bármikor. Ezt nem lehet tanulni, ezt nem lehet gyakorolni. Változtatni akarok ezen, de hogyan csináljam, ha nem megy? A nőkkel való bánásmód megtanulása nem olyan, mint egy matekpélda. Ez fiatal korban kezd kialakulni az emberekben, amikor szerelmes lesz, kapcsolata lesz, lányokkal veteti magát körül. Aki viszont fél a nőktől, annak esélye sincs semmire se.


2015. jún. 5. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem a logikádat. Te magad is írod, hogy fiatal korban kell megtanulni, hogyan bánjuk egymással (ti a nőkkel). Aztán leírod, hogy ez nem lehet tanulni, gyakorolni.. hát pont ez az, amiben tévedsz, ezt csak úgy fogjátok leküzdeni, ha gyakoroltok, gyakoroltok, gyakoroltok.. mint a matek példát. Lassan megérted a logikáját. Van valamelyikőtöknek lánytestvére? Anyja? Nagynénje? Vele miért megy a kommunikáció? Azért, mert nem potenciális sz*xpartnert láttok benne. Kezdjetek el olyan nőkkel időt tölteni, akik "kisebb" falatok, hogy megtanuljatok egyre inkább alkalmazkodni a helyzethez. Hívjatok nőnemű unokatesót, rokont, az sem baj, ha még csak tini, vagy jóval idősebb, a lényeg, hogy megtanuljatok fesztelenül viselkedni női társaságban. Ti minden egyes nő láttán úgy összementek, mintha egyből házasságra akarnátok kérni őket. Ennek az érzésnek max akkor van itt az ideje, ha ténylegesen alakulni kezd valami, akkor természetes a bizonytalanság és szorongás. Így viszont csak a fejetekben létezik a probléma, ott is kell legyőzni!
2015. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hihetetlen, de cakum-púder olyan vagyok mint te. :D Engem is sértegettek csajok, de tőlem már ovis koromban is óckodtak. Én hibásként nem a lányokat tartom, hanem az egész oktatásrendszert. Az óvónőnek az lenne a dolga, hogy vigyázzon a gyerekre, rendre utasítsa a többi gyereket. Neki is szerves része kell, hogy legyen a csoportnak, hogy lássa, ha valahol baj van közbeléphessen. Az iskola sokkal kegyetlenebb. Ez volt általánosban és középiskolában is. Ha már az elején gyengének tűnsz, akkor a későbbiekben véged lesz. Én 26 éves vagyok. Dolgozok, egész jó a fizetésem. én s fejlődtem azért, bár még vékonynak tartom magam. 183 cm és 75kg. Én nem végeztem ugyan fősulit, de van 2 szakmám, és németül is tudok. Úgy hozta a sors, hogy 1 éve teljesen új környezetben találtam magam. Barátok, haverok sehol se. Úgy gondoltam így tiszta lappal indulhatok, könnyebben kezelem majd a nőket. Az elején ment is, de rájöttem ez nem ilyen egyszerű. Nem sajnáltatom magam, sőt tökre elvagyok. Azért néha vágyom egy társra, de úgy suhan el előttem a lehetőség, hogy észre sem veszem. Mert a lehetőség ugye mindig adott, de még élni se élek vele. Jól öltözködöm, de a fapofámmal az utcán járva kelve inkább elriasztom a nőket. Hát ez van. Komoly ember lettem, de abból is a legkomolyabb. Köszönöm a nőknek és a silány oktatásrendszernek! :D
2015. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, utolsó, de te nagyon rossz helyen kapirgálsz. Mint csúnya lány, engem cikiztek a fiúk, mióta az eszemet tudom. Mégsem letten felnőttként nyuszi, bárkivel elbeszélgetek és kapcsolatot teremtek, sőt, általában nagyon szeretik a társaságomat. Párkapcsolatban alacsony az önbizalmam, de azért nem félek az ellenkező nemtől, természetesen viselkedem velük szemben. Ez igenis pszichés probléma, és ha te is ezzel küzdesz, neked is javasolt a szakember.
2015. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne hasonlítsuk össze a 2 őt 3as te nő vagy. Nem ugyanaz. Szétteszed a lábad és az első hülye kapcsolatot akar tőled. Nálunk ez nem így megy. Amin én átestem a legtöbbetek már felakasztotta volna magát. 2es voltam.
2015. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!