Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A srácoknak miért könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácoknak miért könnyebb minden? pl. munka, barátok, haverok, barátnő megszerzése. Stb az életben minden könnyeben megy nekik

Figyelt kérdés

több pénz kapnak ugyanazért a munkáért,

többet keresnek mint a lányok,nők

sokan felsőbbrendűnek érzik magukat,gőgösek,gonoszak durvák

tisztelet a kivételnek!



#fiú #könnyű minden az életben
2015. jún. 6. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a hülyeséget meg honnan veszed?
2015. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy csomó olyan munka van a hol a nőket előnyben részesítik: árufeltöltő, boltos stb. Oké, igaz tényleg nehéz barátnőt szerezniük ha leszbikusok.
2015. jún. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

120 ezret keresek mérnökként. Új városban lakom így nincsenek ismerőseim, barátaim (és az elmúlt három hónap alatt nem is sikerült senkit megismernem), a régi ismerőseim közül meg csak eggyel tartom a kapcsolatot; mindenki más lekopott.


Barátnő meg... na ne nevettess. Tudom, hogy odaírtad, hogy tisztelet a kivételnek, de attól még bődületes marhaságot írtál.

2015. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Hülyeség,egy nőnek sokkal több lehetősége van,könnyebben tud érvényesülni,sokkal könnyebb párt találnia.Lehet egy nő 120kg,mellette ronda,lesz palija,ettől nem kell félni.A ronda férfiak meg rábactak alaposan ez ügyben.
2015. jún. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Sok munkahelyre csak nőt keresnek, eladólány, kozmetikus, óvodapedagógus, titkárnő...


Barátnő könnyebb szerzését komolyan gondoltad? Nekünk kell teperni, leszólítgatni másokat és fapofával tűrni, hogy visszautasítanak, miközben röhögnek rajtunk, míg 5 lányra 100 férfi jut, nektek meg semmit nem kell tenni érte, csak szelektálni. A maradék "selejt" férfi pedig helyben meg is dögölhet a szemetek előtt.

2015. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Melyik városban adnak neked 120k -t mérnökként? Ez valami éppen hogy csak még nem ment csődbe cég?


Én gépkezelőként kerestem ~135k-t és most mérnökként 220k(nettó) + van céges lakásom.

2015. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Már a kérdés is hazugság. :)


A nőknek elég találni egy jómódú pasit és az életük rendezve is van. Ez a férfiak számára nem opció.

2015. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"barátnő megszerzése"

Hát ezt ő se gondolhatta komolyan!!! Kapott is egy pofont!

2015. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk sorjában:

1. Munka: Én személy szerint nem találkoztam olyan hellyel, ahol a nők u.azért a melóért kevesebbet kaptak. De bizonyos helyeken tény, hogy nem szeretik a fiatal nőket mert elmennek szülni és az sok pénzbe fog kerülni a cégnek, vagyis ennek az állításnak még lehet alapja.


2. Barátok, haverok: szerintem barátkozni mindkét nem ugyanúgy tud. Sok helyen látni lányokat/nőket rajokban vonulni sétálóutcán/plázában/szórakozóhelyeken stb...


3. Barátnő megszerzése: ezen én is csak röhögök, hogy ezt tényleg komolyan gondoltad-e. Amúgy az #5-ös válaszban sok korrekt állítás van. Annyit fűznék hozzá, hogy a csajok valamiért úgy vannak beállítva, hogy néhány hapsit kineveznek "hellllyyyeespasinak", és onnantól mindnek az kell, a többi jelenlévő férfi pedig bek**hatja... A csajoknak mindig az kell, aki a többi csajnak. Láttam már olyat is (többször, sőt személyesen is átéltem), hogy a lány lepattintott egy srácot, de később a lány barátnője össze akart jönni azzal a sráccal és a "lepattintó" pedig elég komolyan berágott a barátnőjére, hogy miért hajt arra a srácra.

Aztán ott a népszerű történet a fekete bárpultosról, akit évekig hanyagoltak a hölgy vendégek. Aztán egy szép napon gondolt egyet és a csajbudi(!) falára felírta, hogy "A feka bárpultosnak hatalmas farka van!" és azóta több borravalót és telefonszámot is kapott...


4. "Sokan felsőbbrendűnek érzik magukat, gőgösek, gonoszak, durvák"

Ez is az előző folyománya, mert régi megfigyelés, hogy a csajoknak az kell, aki xarba se nézi őket, mert náluk az a férfias viselkedés. Oké, ez kissé leegyszerűsített, de hidd el, hogy amikor a normális srácok (vagyis kb. a 80%-a a férfiaknak) elkezdi az "ismerkedősdit", akkor kedvesen és normálisan állnak a lányokhoz. Aztán jönnek sorozatos pofára esések, és közben látják, hogy a fentebb sztárolt "hellyespasik" pedig gyakorlatilag rongyként beszélnek velük és nekik ez jön be, mert ezt azonosítják a domináns viselkedéssel. Vagyis ezt is a lányok csinálták maguknak :P

2015. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Munka?!! Sok helyen azt nézik hogy nézek ki, és ha nem vagyok "helyes" pasi, akkor szóba se állnak velem még az állásinterjún sem!!

Barátok, haverok?! Ha nem vagyok tapló alfa, esélyem sincs barátok szerzésére sem!!

Barátnő megszerzése?!! Ezen most sírjak vagy nevessek? Kérdező, te tényleg ennyire sötét vagy?!...

2015. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!