Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen az élet minden terén? Komolyan mondom mindegy lenne nem is élnék L/22

Figyelt kérdés
Életemben még soha nem volt boldog pillanatom. Az emberek elkerülnek engem. Párkapcsolataimban is hiába nem veszekszek, nem akaszkodom, hagyok szabad teret a másiknak, még sem kellek egy fiúnak sem, otthagynak 1 pár hétnyi együttlét után. Aztán a valódi indokot hiába kérdezem az a válasz hogy én túl jó vagyok hozzá. Barátkozni is hiába barátkoznék egy lány aki az ismerősöm is mindig leráz azzal hogy nincs ideje velem találkozni, de már egy éve ugyanezt a dumát nyomja. Amúgy sincs kivel kimozdulnom, az időm többségét itthon töltöm. A munkában is elég szerencsétlen vagyok nem vesznek fel sehova. Pozitív tulajdonságom nincsen tutyimutyi, csendes vagyok.
2015. jún. 6. 21:56
1 2 3
 1/24 opened paradise ***** válasza:
51%

Miért nem mész új közösségbe?

Tanfolyam,vagy edzés...

Megismernél pár új embert és közben hasznod is lenne belőle.

2015. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mehetek én akárhova, akkor is taszítom az embereket.
2015. jún. 6. 22:00
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Ha ilyen negatív vagy ott is, akkor nem csoda, hogy kerülnek.. Bocsi, de ez így van.
2015. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Talán kezdetnek nem lenne rossz, ha válaszolnál az üzenetemre :)
2015. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Hogy lepontoztátok az elsőt. :D Pedig igaza van.


Amúgy nem ártana egy pszichológus neked kérdező. Az talán segítene.

2015. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 opened paradise ***** válasza:
0%

Nem szabad így hozzáállni,mert lesz aki el is hiszi neked.

Ritka az,aki úgy tud valamit "reklámozni",hogy azt szidja.

2015. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kellene ennyire negatívnak lenni. Talán először a legjobb lépés az, ha elkezdett részletesebben látni a világot, értékeled azt, ami körülötted van, akármilyen apróság is hirtelen, észre kell venni. Ezekből pedig több erőt és hitet meríteni és egyszer azon veszed észre magad, hogy gyökerestül megváltozott a hozzáállásod midenhez és akkor minden sokkal sokkal könnyebb lesz. Tapasztalatból beszélek. Körülöttem a világ fordult meg. Annyi rossz dolog történt velem, hogy muszáj voltam értékelni a legapróbb dolgokat is, különben teljesen magamba fordultam volna -- bár így is megvolt szerintem. De nem akartam úgy élni, változtatni kellett és nagyon nagyon megérte.
2015. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Anyukán szerint is olyan szerencsétlen vagyok, és sajnos igaza van.
2015. jún. 6. 22:20
 9/24 anonim ***** válasza:
51%

Tudjátok mi a legnagyobb baj? Hogy nem úgy mennek az embereknél a dolgok,hogy csettintenek egyet és máris másképpen gondolkoznak,vagy másképpen viselkednek...

Egy nagyon sok év alatt kialakult képet nem lehet csak úgy eldobni,és jajj legyen a másik...Ez nem így megy.

És egyedül az ember csak hatalmas célért,vagy elszántsággal képes ezt egyedül megoldani rendesen.Ahhoz pedig kell egy olyan cél általában amiért úgymond "megéri" csinálni,viszont azért olyannak kéne lennie,amit lát is úgymond az ember,tehát fizikailag a valóságban tapasztalja a fejlődése eredményeit.

(Tudom milyen érzés amit érez a kérdező,mivel én is kb. ezt érzem,de én ennél azért pozitívabb vagyok,mert tudom hogy vannak bőven jó tulajdonságaim,csak azok nem sokat érnek a mai felszínes világban,ahol mindenki szinte csak a külső alapján ítélkezik a másikról.Ami gusztustalan.)

24/F

2015. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Képet !
2015. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!