Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy van ez?

Figyelt kérdés

Itt a gyik-en több kérdés illetve hozzászólás is feszegeti azt a problémát a férfiak részéről, mintha a mai lányok felszínesek lennének, azaz aki nem született helyesnek, annak nem lehet barátnője.


Ebben az esetben mindig oltogatni szoktátok ezeket a pasikat, hogy lúzerek és a nőket hibáztatják a kudarcaikért.

Bizonyos fórumokon nem egy ilyen sorstársat ismertem meg, és mit ad Isten: tényleg nem voltak olyan jóképű, romantikus filmbe illő srácok. Igaz rondák sem voltak, de ez mellékes.


Mivel magyarázzátok lányok, hogy ezek a "lúzerek" pont nem nektek tetsző jópasik közül kerülnek ki?

És mivel magyarázzátok azt is, hogy ha tényleg csak a lúzerség miatt nem lehet barátnőjük, akkor hogy-hogy nincsenek köztük szívdöglesztő külsejű pasik? :)


Várom a válaszokat!


2015. jún. 6. 22:31
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
* úgy értem, hogy a lúzerség stb. mind belső problémák, tehát elvileg léteznie kéne olyan pasinak is, aki címlapsrácnak is elmehetne, mégsem kell a lányoknak. :)
2015. jún. 6. 22:33
 2/21 anonim ***** válasza:
Mit értesz lúzerség alatt? A belső, lelki problémákkal küszködőket és/vagy a nem helyes/ronda kategóriába soroltakat? Őszintén szólva én nem mondom senkire, hogy lúzer. Vannak azok a srácok, akik tesznek valamit az ügyük érdekében és vannak a lusták. Az utóbbiak gyakran siránkoznak itt. a tevékeny srácok közül kerülnek ki a címlap fiúk. És pl ma láttam egy "címlap fiút", akiről tudom, hogy minden rendben vele, de a lányok mégis sokáig elkerülték, mert gyanús volt. Többek között nekem is. Közben pedig semmi nem volt a háttérben. Aztán most van egy barátnője.
2015. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Régebben én is sokat megtettem az ügy érdekében.

Eredménytelenül.

Aztán jöttem ide siránkozni.


Ebben a sorrendben! :) Akkor hol volt a hiba?

2015. jún. 6. 22:44
 4/21 anonim válasza:
63%

Jaj, megint ezek az elmelkedesek...

Tul sokat agyaltok az ilyen dolgokon. Mindenki egyedi, nem lehet általánositani.


Kevesebb elmelkedes, tobb cselekves talán eredmenyhez vezet.

2015. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mindez lehet önbizalom kérdése. Az aki jól néz ki, annak van önbizalma. Aki pedig nem, teljesen máshogy látja a világot. Nekem a férjem mikor megismerkedtünk azt hitte, hogy viccelek és biztos nem is tetszek neki. Éppen van bőven türelmem, hozzá kellett is. Mondjuk én amúgy sem külső alapján ítéltem soha, meg alapból utálom a nagyképűséget. Van akinek pedig fontos, hogy egy pasinak legyen egy egészséges önbizalma.
2015. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mivel magyarázod, hogy amikor kiírtad, hogy lányok, csak a sovány lányokra gondoltál?
2015. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6: hol írtam, hogy sovány lányokra gondoltam?
2015. jún. 6. 22:59
 8/21 anonim ***** válasza:

5-ös.

Akkor arra is válaszolj már,hogy kinek lesz nagyobb önbizalma,aki helyesnek született,és gyerekkorától kezdve kb. istenítik a lányok,és imádják,vagy annak aki nem helyesnek születik,és kinevetik,elküldik a lányok melegebb éghajlatra?

Aki helyesnek született,és a nők megnézik az utcán,illetve meg is szólítják őt,vagy akire kb. rá sem néznek,és levegőnek nézik?

Na ugye... :)

2015. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mindenki csak a szép, sovány lányokra gondol, amikor azt mondja, a nőknek ez meg az kell. Most sem azt képzeled, hogy donna tonnák vagy pattanástanyák válaszolgatnak neked.
2015. jún. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8-as: ugye tudod, hogy a csúnya/kövér lányokat is baszogatják a fiúk (és a lányok is)?
2015. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!