Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Írnátok nekem veletek megesett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok nekem veletek megesett vicces/kínos/érdekes történeteket, amikor randizni mentetek?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés akkor jutott eszembe, amikor itt olvastam, hogy egy lánynak randija volt - interneten ismerte meg az illetőt - és elmentek valahova meginni valamit. A srác egy idő után hirtelen felpattant és azt mondta: Kimegyek huggyantani! A lánynak meg égett a feje... :)))


Történt veletek is hasonló cikis sztori, amikor már inkább leléptetek volna?



2015. jún. 7. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve sétálunk éjszaka a Duna parton,kisséi illuminált állapotba.

Éppen hívnak telefonon,kiveszem a zsebemből a telefont, közben nagyon magyarázok a csajnak mellettem.

Megbotlottam,majdnem orra estem,telefon kiesett a kezemből, be a Dunába...:D

Szerencsére a csajt régebb óta ismertem,szóval annyira nem volt gáz,de volt röhögés rendesen :D

2015. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi elmentünk halat enni, de a srác nem tudta hogy utálom a halat, én nem mertem neki megmondani, ha már egyszer odavitt.. és pár órával később amikor elmentünk az étteremből elhánytam magamat, valami nagy gombóc jött ki a számból, undorító volt, szegény meg csak nézett, nem győzött bocsánatot kérni.
2015. jún. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Interferencia ***** válasza:
100%
2. Na ez már valami. :O
2015. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jók! :)
2015. jún. 7. 09:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hívtuk randinak es azt se tudtuk hogy tetszunk egymásnak (kollega) és elmentünk kocsmázni. Én vodkazni szoktam viszont a Férjem nem szereti, de a kedvemért megitta. Viszont én meg ittam két tequilát az o kedvéért, évekkel azelőtt pedig Rájöttem mar, hogy egyaltalan nem birom. Sajnos el is hánytam magam tole.

De hat azota a Férjem, nem dőlt ossze a vilag. :))

2015. jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem randi volt csak összefutottam a lánnyal aki tetszik, de alig bírtam megszólalni, rohadt gáznak tartom még egy év után is :DD
2015. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én netről ismertem meg egy srácot, kedvesnek tűnt, voltak közös témáink, bár kicsit fura volt. A randin először sörözni mentünk majd még ott a kocsmába bejelölt facebookon és megnézegette az ismerőseimet, a legtöbb lány barátnőmről megkérdezte hogy van-e pasija.. Aztán folytattuk a beszélgetést és említettem neki, hogy néha eljárok szórakozni a barátnőimmel. Ő arra a következtetésre jutott, hogy akkor legyünk barátok és akkor majd hívjam el őt is magammal amikor szórakozni megyünk. De a vége volt a legjobb. Már kajáláson is túl voltunk mikor elkezdtünk exekről beszélgetni (már alapból csak azért maradtam hogy hátha lesz még valami vicces sztori, nem igazán érdekelt a srác).. Mesélt egy két éves kapcsolatáról én meg megkérdeztem tőle, hogy miért lett vége. A válasz: azért mert elege lett a csajnak hogy sokat ásítok és az orrom a kabátom ujjába törlöm, és azzal a lendülettel megmutatta, hogy a sok cucctól megvan töredezve a kabátja ujja:))
2015. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

1 : Neten ismertem meg a srácot,nagyon jókat beszélgettünk,helyesnek is tűnt képek alapján,úgy tűnt minden passzol,egészen addig amíg a személyes találkozóra került a sor..Megbeszéltük a találkozó helyét,odamentem,keresgéltem egy ideig és nem találtam a srácot..Egyszer csak látom hogy integet,és nem viccelek a srác a vállamig ért.Gondoltam sebaj,egy haveri találkozó kedvéért kihozzuk a legjobbat az estéből :)

2: Nagyon tetszett a srác,izgultam a randi előtt mint a fene,kicsíptem magam,és nagy lendülettel megindultam a találkozó hely felé..Megláttam hogy egy padon ülve vár rám,elindultam szépen mosolyogva felé,azzal a lendülettel megbotlottam egy térkőben és egy hangos "b*szki"-val sikerült bemutatkoznom a srácnak..

3: "Újrakezdési" randit tartottunk exemmel,felmentünk egy kilátóhoz iszogatni és beszélgetni,amiből az lett hogy leestem a szikláról mert félreléptem, és elszakadt a bokaszalagom..Kórházban kötöttünk ki részegen,és visítoztam a nevetéstől miközben gipszelték a lábamat..

2015. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2015. jún. 15. 12:31
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Felutaztam Pestre (3,5 óra)nagyjából azért, hogy végigjárhassam a kisboltokat, mert ő energia italos dobozokat gyűjt és hátha van vmi új valahol, végigjárjak 2 plázát a nagy semmiért mert nem shoppingolni készültem, a telenor előtt üljek a padon, a margitszigeten leüljünk a legelső padra, majd az út szélén üljünk egy betontömbön és nézzük ahogy mennek az autók. Jaa ültünk még a városligetben is délelőtt egy fél órát, ahol megreggelizett. Dél körül kérdezgette, hogy 'nem akarsz venni vmi kaját?' persze erre a válaszom 'nem' volt, mert nem gondolnám, hogy ez az én dolgom lenne... Aztán délután a keleti pályaudvar előtt is ültünk, mert én hülye megvettem reggel oda-vissza a jegyeket helyjeggyel együtt, így nem tudtam előbb hazamenni. Amikor reggel mondtam, hogy menjünk az állatkertbe, mert az egész napos program, nem unatkoznánk, arra a válasz az volt, hogy nem gondolom, hogy ő egész nap majmokat fog szagolni...

Amikor említettem, hogy gondoltam csinálunk is vmit, beülünk vhova, akkor még én voltam a bunkó, és túl nagyok az elvárásaim. És ha elvárom tőle, hogy ő szervezze meg a programot, az olyan mintha azt akarnám, hogy vigyen el hawaii-ra. Pedig csak annyi lett volna, hogy igyunk meg vmit, vagy együnk egy fagyit. Ráadásul nem meghívatni akartam volna magam. Azt is megkaptam, hogy más örült volna ennek a programnak... Végül még hazavonatoztam 3,5 órát, aztán a helyi járattal majdnem 1 órát, szóval kb. 8 órát utaztam ezért a "szuper" napért.

2015. jún. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!