Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vonzza a nőket?

Figyelt kérdés
Szégyellem magam, de fiatalon öleb módjára tepertem a nők után, a csillagokat is lehoztam nekik az égről, vért izzadva próbáltam megfelelni nekik, gondolom világos mi lett az eredménye ennek... úgy bizony, jól tippeltél kedves olvasó, egy nagy semmi. A sok visszautasítás miatt szinte teljesen kiégtem, mostanság szinte, már elnézést, de le se sz*rom a nőket, megvagyok nélkülük a munkám és a barátaim amúgy is megadják azt a plusz löketet, ami az életemhez kell. Amióta kb. 0 érdeklődést mutatok feléjük valahogy ők kezdtek el közeledni felém. A minap egy kisebb sporteseményen jött oda hozzám egy 20-22 éves lány, akit igyekeztem gyorsan és finoman lekoptatni, mert nem dumálni mentem ki, hanem meccset nézni s miután látta, hogy én ignorálom őt még inkább ráerősített, szinte éreztem ahogy próbál rám telepedni, mivel nem akartam elküldeni melegebb éghajlatra ezért inkább angolosan távoztam a szektorból. De nem ez az egyetlen eset. Sokszor volt már, hogy miután közöltem velük a tény, miszerint nem szándékozok se egyikükkel sem ismerkedni csak még inkább tolták bele magukat az arcomba. Rendszeresen ez van, 1-2 nő odajön hozzám, én tapintatosan közlöm velük, hogy bocs, de nem vagyok vevő rájuk, aztán csak jönnek továbbra is. Mielőtt valaki benyögné, hogy "te barom most köll lépni mer mostan a lábod elé vetik magukat" - ahogy írtam: nem érdekelnek, ezt a kérdés is csupán azért írtam ki, mert kíváncsi vagyok, hogy a régi énem vajon emiatt volt-e olyan sikertelen. Nem vagyok egy Kvazimodo, a környezetem visszajelzései alapján jóképű vagyok, az első és egyetlen barátnőm szerint pedig a szakállam nélkül elmehettem volna reklámarcnak is. Nem vagyok apatikus, sok minden iránt érdeklődöm, de a nők iránt jelenleg egyáltalán nem.
2015. jún. 7. 10:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem látod a párhuzamot? Valószínűleg te is pont úgy viselkedtél régen a lányokkal, ahogyan most ők veled. Az, hogy valakit nem érdekelsz, vagy nem akar tőled semmit, még nem feltétlenül a te hibád. De ha görcsösen próbálod magad ráerőltetni valakire, akkor még az is hátrálni kezd, aki amúgy adna neked egy esélyt. Szerintem.
2015. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem a monstani éned olyan nagyon f_@sza, hanem az öleb módjára teperős kis szolgalelkű volt használhatatlan, olyan nem kell senkinek. Most vonzódnak hozzád, mert nem hagyod, hogy irányítsanak, ők határozzák meg az értékedet, független vagy. :)

Az viszont téves következtetés, hogy az kell a nőknek, hogy leszarják őket, bunkók legyenek velük, a fenti dolgok enélkül is megnyilvánulhatnak és akkor is ugyanúgy vevők az emberre.

2015. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

Igazából csak normálisnak kéne lenned.

Egy nő se érdemli meg h teperj utána :D Mire fel??

2015. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Végletből végletbe esel, tehát azt mondanám veled van a baj. Egyetértek az előttem szólókkal. Mi nők, nem arra vágyunk, hogy lekezelően bánjanak velünk és tegyenek ránk magasról, de nem is arra, hogy pincsiként ráakaszkodjon valaki a nadrágszárunkra, akit utána lerugdosni sem lehet.

Miért baj az, ha egy nő is élvezi, ha egy kicsit meg kell küzdeni a másikért, nem tálcán kínál rögtön mindent? Szerintem ez így fair és így jó... Mi lenne ha egyszerűen csak normális lennél?

2015. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Mikor értitek már meg, hogy a pincsiség nem vonzó egy nőnek? Neked se kell az a nő, aki lemegy kutyába, sőt, ahogy kivettem, kissé le is nézed őket. Lesz valaha valakinek az a tapasztalata, hogy a határozott, férfias kiállás imponáló (és ez nem egyenlő a bunkósággal)?
2015. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Amit én csináltam anno, meg amit azok csinálnak, akik ismerkedni próbálnak velem két különböző súlycsoport, én évente minimum 30-40 nőnél próbálkoztam be, ők távolról sem annyira leereszkedőek, mint amilyen én voltam.
2015. jún. 7. 11:12
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Mekkora h#@ye vagy, már ne haragudj :D Filozófálgatás helyett el kellene már kezdeni élni talán.. 28/N
2015. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom mivel a karrierre koncentráltál a nők helyett idáig, így van egy biztos anyagi háttered, ami kívülre is látszik. És itt a csel! Ha van pénzed, nem kell menned a nők után, mert ők fognak tíz körömmel kaparni érted. Olyankor ha kivágod az ajtón, visszamászik az ablakon.

Nem nagy recept, én is ezt csinálom. Első a karrier, utána meg már ha nem tömegközlekedéssel, hanem mondjuk egy BMW-vel vagy egy Audi-val járok, akkor majd lesz esélyem a nőknél, addig próbálkozni is kár, mert le fornak sz*rni magasról ahogy eddig mind.

2015. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Ez így hülyeség, mert mikor odamennek hozzád, nem tudhatják előre, hogy ignorálni fogod őket.
2015. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
8: Drágám, te amúgy miért nem olyan csajokra hajtasz akinek magának is Mercije/BMW-je/Audi-ja van?? Van olyan is nem kevés. A célcsoportodon kellene változtatni talán. Aztán meg ha amúgy olyan ronda vagy mint a bűn, hogy ezért nem kellesz, akkor mondjuk azt a pénzt nem autókra kellene költeni, hanem egy kisebb plasztikára, annak hosszú távon több értelme lenne. Ha meg a külsőd nem bűn ronda, akkor akár tetszik akár nem, a stílusoddal van a bökkenő, akkor azon kell csiszolni. Férfi legyél már, ne egy sértődött kisgyerek, mert most olyan benyomást keltesz itt.
2015. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!