Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy csak tenni kell érte és az embernek lesz párja?

Figyelt kérdés
Én tettem érte, de semmi. Igényesen öltözködöm, sportolok, gyakran vagyok emberek között, nyitott vagyok, de SEMMI. Más a kisujját sem mozdítja, kb. csak kilép az utcára és már meg is van az a valaki. Vagy akkor mi az, amit "tenni kell"? Mert nekem már nincs ötletem.
2015. jún. 7. 11:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
8%
Ne a külsődön és a viselkedéseden változtass, hanem a bankszámlád méretén. Hidd el, kicsit vastagabb lesz, nem fogja érdekelni őket a külsőd és a viselkedésed, és te válogathatsz majd! ;)
2015. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%

Jaj, de felszínes vagy már bocsánat. Semmit sem kell tenned, amikor párkapcsolatban vagy, mert, amit teszel, azt szeretetből és szívből teszed, nem pedig kényszerből, mert esetleg elvárják, vagy mert "kell".

Ilyen pl. a figyelmesség, a kedvesség, a humor, a törődés, odafigyelés..stb.

Ez nem attól függ, hogy milyen a külsőd, hanem, attól függ, hogy milyen vagy belülről.

A sok beszélgetés is nyitja egy jó párkapcsolatnak.

2015. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Feltételezem férfinek gondolsz. Ha pedig nem, akkor megdől a hitem abban, hogy a legtöbb férfi nem a nővel akarja eltartatni magát.
2015. jún. 7. 11:44
 4/31 A kérdező kommentje:
De NINCS kapcsolat. Még randi sincs. SEMMI sincs.
2015. jún. 7. 11:44
 5/31 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran kezdeményezel?
2015. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
45%
Azért mondják,mert humánusabban hangzik, mintha azt mondanák, hogy ha ronda vagy, akkor soha nem lesz párod.
2015. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Mikor a kinézett srácnak nem jelenik meg két percen belül a barátnője, ami ritka esemény. Nekem nem tetszőnél meg nyilván nem próbálkozom (gondolom más se).
2015. jún. 7. 11:46
 8/31 anonim ***** válasza:
ez a sport már csak ilyen valakinek könnyen megy valakinek nehezen valakinek seogy
2015. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Milyen a külső kisugárzásod? Szomorú, vagy vidám? Ha szomorú, akkor ne várj pozitív visszacsatolást.


2-es voltam.

2015. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Ez számomra valahogy hihetetlen,szívesen elbeszélgetnék veled.

Elárulod az életkorod?

2015. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!