Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék egy tetoválást, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy tetoválást, de felmerült bennem, hogy lenne belőle később hátrányom férfiaknál? Többi lent

Figyelt kérdés

Egy nyilván egyedi, számomra személyes tetoválást tervezek, még csak tervezek, de fel merült bennem az, hogy esetleg lenne aki ezért elutasítana?

Csak egyet szeretnék, az se olyan hatalmas színes feltűnő , a kezemre az alkalomra belül.

Viszont nekem az elegánsabb, komolyabb fiúk imponálnak, a deszkás fiúkhoz úgymond nem nagyon kötődöm, a piercing meg fültágító meg extrém dolgok már engem is zavarnak.


20L


2015. jún. 7. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet belőle hátrányod. Van persze, akinél nem számít, de van, aki nem vesz többé komolyan.
2015. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ocala ***** válasza:
100%

"piercing meg fültágító meg extrém dolgok már engem is zavarnak. "


Nem kötekedni akarok de a piercing és a fültágító pont hogy kevésbé "extrém" tekintve hogy egyik napról a másikra el lehet öket tüntetni a tetkóval ellentétben.

( egy tetovált/piercinges/fültágítós nem deszkás srác :) )

2015. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Milyen nagy tetoválás? Mert szerintem egy kicsi nem hiszem, hogy bárkinek is nagy gond, viszont egy fél mellkast elfoglaló már ...
2015. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Interferencia ***** válasza:
Munkahelyen nem lenne gond? Engem nem zavar, ha olyan a nő foglalkozása, ahol nem kerül emiatt hátrányos helyzetbe.
2015. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

nem tudtam hogy csak deszkás meg elegáns pasik vannak :D


nyilván van olyan, akit zavar, akkor nem illetek össze. ugyanúgy ahogy téged zavar a fültágító, mást zavarhat majd a tetoválásod, ez ilyen.


amúgy szerintem ne tetováltass ha ezen múlik :D magadnak kéne megfelelnie, nem annak hogy ismeretlen pasik mit fognak gondolni róla, ez így már rég rossz

2015. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális helyen pl. boka nem hátrány,de az alkaron nagyon igénytelen,cigányos egy nőnek.
2015. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó előtti, nyilván nem a pasiknak akarok vele megfelelni, csak kíváncsi vagyok mennyire befolyásolja a dolgokat.
2015. jún. 7. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!