Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen negatívak a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen negatívak a férfiak?

Figyelt kérdés

Az összes átlagos külsejű, de sőt még a legtöbb jóképű srác is ki sem látszik az önsajnálatból. Nem lehet velük két értelmes mondatot váltani, mert a vége mindig az, hogy ők csórók, csúnyák, és sosem lesz barátnőjük, ezért inkább nem is ismerkednek. Ha az ember megpróbál nyitni feléjük, elzavarják azzal, hogy "Hagyjál, te is csak át akarsz vágni"

A legtöbbnek megvan mindene az életben. Egészség, család, barátok, pénz...Ha a hozzáállásukon változtatnának, simán lenne barátnőjük is.

Én szegényen nőttem fel, többféle betegséggel küzdök (szívproblémák, vesegondok, nőgyógyászati gondok, pótolhatatlan ásványi anyag hiány, vérkeringési zavar, és egy, a vérszegénységhez hasonló, vérelégtelenséggel járó probléma. Egyiket sem lehet kezelni), nincsen családom, és nem megfelelő embereket választottambarátoknak, akik végül cserben hagytak.

Nem vagyok szép lány. Valahol az átlag alatt kullogok, jobb napjaimon talán elérem az átlagos alsó határát. 15kg-t kéne leadnom minimum, de éjt nappallá téve dolgozom, valamint nagyon lassan fogyok, így nem igazán megy.

Viszont pozitív vagyok. Mindig kedves és mosolygós a munkában és a magánéletben, szívesen vannak a közelemben, és nem egyszer előfordult, hogy ennek-annak meg is tetszettem, az én ízlésem szerint jóképűeknek is.

Viszont pozitív és önbizalomteli sráccal csak egyszer találkoztam, akivel élmény volt beszélgetni.



Miért ilyen negatív mindenki?


2015. jún. 7. 12:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem azért mert már sokan belefáradtak a dolgokba.. Tényleg lehangoló tud lenni ha a másik fél negatív és csak siránkozni tud.
2015. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
28%
miért mit csináljunk? talán nem kéne úgy elszállnotok a semmire jönni az elvárásokkal amit lehetetlen telejesíteni! meg sok férfi alacsony aztán azzal jöttök nem a külső a fontos de azt elvárjátok hogy magas legyen a férfi mert az a férfias
2015. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Olvastál bármi elvárást azon kívül, hogy ne legyen egy kupac önsajnálat?

A magasságról szó nem esett, de logikus, hogy 167cm magas nőként nyilván nem kezdenék 155-160cm magas sráccal, mert neki is kellemetlen, meg nekem is. Ha már egymagasak vagyunk, onnantól nem zavar.

De ennek most nincs köze a kérdéshez.

2015. jún. 7. 13:03
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért negatívak mert sajnos a többség nem hozzád hasonló! Itt rengeteg félrelépős, meg a külsőre és pénzre hajtó csaj van, de ismerősöktől is ezt hallani, hogy a mai tinik. Nekem volt egy csúnyácska de életvidám legjobb barátom, aki nagyon rendes volt, de nem nézett ki jól és nem volt kigyúrt sem gazda, de becsületes és mindenkivel rendes. Sorra kapta a pofonokat az ilyen ribiktől meg egyebektől. Lecsúszott teljesen. Mára már (még csak 26 éves mint én), alkoholista és drogozik is, nem kötelező ezt választani de így alakult, én próbáltam segíteni de 1,5 év után elegem lett. Sajnálom. Ő is negatív...
2015. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
16%

"A legtöbbnek megvan mindene az életben. Egészség, család, barátok, pénz...Ha a hozzáállásukon változtatnának, simán lenne barátnőjük is. "


Azt kell tudni, hogy mindíg van jobb.

Nincs oylan férfi, (legalábbis aki egynél több nőt látott már életében) akit ne cseréltek volna le jobbra (nem kedvesebbre, hanem magasabbra, pénzesebbre, jobbképűre)

Ezért hallod ezeket a "sirámokat"

2015. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A nőket is simán le lehet cserélni. Engem is utasítottak már el, cseréltek már le, dobtak már ki, de azért még itt vagyok. Mert a negativitástól csak rosszabb lesz, jobb nem.
2015. jún. 7. 13:13
 7/28 Interferencia ***** válasza:
8%
Kikkel beszélsz te?
2015. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
167cm magas nőként nyilván nem kezdenék 155-160cm magas sráccal! ennek örüljek vagy mi? 10/10 nő ilyen és mit csináljak? gólya lábon közlekedjek? ok nélkül senki se szomorú ha nem tudnád
2015. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Keress alacsony lányokat, sokan vannak 160 alatt.
2015. jún. 7. 13:17
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
jó azt hiszed nem kerestem? nekik is magas ffi kell hagyjuk mér ezt a kamú "női" dumát
2015. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!