Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok szép lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok szép lány, milyen esélyeim vannak?

Figyelt kérdés

Ha tudom magamról, hogy nem vagyok egy szépségkirálynő, sem az arcom, sem az alakom nem címlapra való, de megtanultam elfogadni magam, optimista, kedves, hülyéskedős, pozitív, akkor milyen esélyeim vannak az életben?



22l


2015. jún. 7. 14:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Attól még hogy mondjuk átlagos vagy ugyan olyan jók az esélyeid. Láttam nagyon csúnya embereket is párban mászkálni nem hogy átlagosakat :) 25/F
2015. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha egy átlagos lány vagy, ez mellé társul intelligencia, szerethetőség, kedvesség stb, akkor aki szerelmes lesz beléd, neki te leszel a legszebb.
2015. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
5%

"Láttam nagyon csúnya embereket is párban mászkálni"


Ez igy a halál pontos A csúnya emberek, csúnya emberekkel mászkálnak párban.

Az átlagos lányok viszont már inkább válogathatak "felfelé"


A kérdezőnek meg, hogy az életben milyen esélyeid vannak, azt senki nem tudja. Bár tény, hogy ha csinos lennél, tanulás nélkül is előbbre juthatnál.

Pasik terén meg persze, van esélyed. De nem a jópasiknál.

2015. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

A szépség relatív, mindenkinek más a szép, más az ízlése!


Jól ellent mondtál magadnak, mivel írod, hogy elfogadtad magad, optimista vagy, még se vagy azzal tisztában, hogy a szépség relatív, erre fel meg azt írod magadról, hogy nem vagy szép. Ki szerint? Ezt te állítod magadról, vagy mások mondják?

Legyen pozitív kisugárzásod, és akkor minden rendben lesz. Meg még tuningold fel az önbizalmadat egy kicsikét!


Kérdésre a válasz: sok esélyed van, ha vidám a kisugárzásod.


(Látom, te is azt hiszed, hogy az a szép és ideális, aki szépségkirálynő, meg címlaplány. De tévedsz. Az csak a mesevilág, a valóság kint az utcán található.)

2015. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
én nap mint nap látok ronda pasit csúnya csajjal és fordítva és egyik se gazdag
2015. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Interferencia ***** válasza:
100%
Jók.
2015. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

utolsó, a szépség baromira nem relatív. a csűnya dolgokat senki nem tartja szépnek, a szépet meg senki nem tartja csűnyának. ha te komolyan azt gondolod, hogy ez nem igy van, akkor ott problémák vannak.


Ismerek egy csúnya srácot, aki jófej, mindíg nevetve hangoztatja, hogy ő miylen jóképű, sokat nevet vele mindenki. De eközben senki nem tartja jóképűnek. És sosem volt barátnője.

Ne a kérdésfeltevő kedvét akarom elvenni, mert természetesen lehet pasija.

De ne beszéljünk már hülyeségeket.

2015. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha nem csak a helyes pasikat veszed észre, akkor simán be tudsz pasizni, de tartok tőle, hogy neked is alfahím kell!...
2015. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es!


Álljunk meg egy szóra! Itt személyi szépségről volt szó, és nem dolgokról! A kettő, ha jól tudom különböző! Mivel a személy valaki, a dolog meg valami!

De a szépség tényleg relatív! Te hiába fogsz szépnek látni egy agyonplasztikázott műnőt, szerintem akkor is undorítóak, mivel a természetesség híve vagyok, és elismerem, hogy ha valaki, az én ízlésemnek megfelelően szép.


Egyébként ha meg már a dolgokat említed, hozzákapcsolnám még a jelenségeket is, akkor pl. én szépnek és romantikusnak tartom a naplementetét, na és te? Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem!

Ennyi! És máris megdőlt az állításod! Nem mindenki tartja azt szépnek/csúnyának, amit te is annak gondolsz!

Minden ember egyedi és különböző, egyedi ízlésekkel és érzelmekkel!


Egyébként meg, ha körbenéznél az utcákon, akkor láthatnád, hogy pl. jó sok enyhén testes személynek (akikre lehet, hogy azt mondanád, hogy csúnyák) van párja, és boldogok, kiegyensúlyozottak, sugárzik róluk a boldog élet!


4-es voltam.

2015. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

Te nem tartod csűnyának a plasztikázott csajokat, hanem mivel neked sosem lesz olyan alakod , ok nélkül fikázod)

Kezdjuk ott, hogy a naplamentét pl pont midnenki szépnek tartja, csak baromira sokan leszarják, mert nem romantikus alkatúak. Szóval az, hogy valakit nem érdekel egy szép dolog, még pontosan tudja, hogy szép.

Az emberekre is igaz amit állítok. Téged nem érdekelnek a nők, mert nő vagy. De az kizárt dolog, hogy ne ismernéd fel hogy melyik nő szép, és melyik csúnya,(az megint más kérdés, hogy sértettségből, vagy irigységből mint fogsz róla állítani)

nem akarom tulmagyarázni, mert azért ez elég evidens 11 éves életkor felett.

A művészet is pont arra épül, hogy vannak az esztétikai minőségnek objektív meghatározható elemei. (szimmentrikusság egyebek)

2015. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!