Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért olyan riasztó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért olyan riasztó egy lánynak (18 +, nem vagyok pedofil), ha kiderül számára, hogy 38 vagyok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 14:37
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
49%
Minden riasztó nekik, ami nem megszokott, mert "mit szólnak a barátnők?"
2015. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
88%
Azert mert nem szenved apakomplexusban. Nekem se kene egy majdnem 40 eves.
2015. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
94%

Ha ezt te 38 évesen nem vagy képes felmérni, az elég nagy gond...


Egy 18 és 38 éves között élethelyzetben, érettségben ég is föld a különbség. Mármint ha egészséges személyiségű emberekről van szó...

Egy 38 éves számára akkor lehet potenciális partner egy 18 éves, ha ő maga megrekedt a személyiségfejlődésnek egy korábbi szintjén.

2015. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
94%

mert túl nagy a korkülönbség

ilyen korban 20 év még nagyon sok és ez teljesen természetes

2015. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
33%

Mert a kis 18-asok popsiján még rajta van a tojáshéj, nézhet ki akármilyen érett bombázónak, akkor is. 22 felé már kellemesebb szelek fújnak ;)

28/N

2015. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem derül ki egyértelműen a kérdésből, milyen céljaid lennének azzal a lánnyal. Párkapcsolat? Barátság? Egyéb?
2015. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
96%

Engem anno 21 évesen megijesztett, amikor találkoztam az akkor 28 éves párommal. Érted, kevesebb, mint te, 10 évvel, és már attól megijedtem.


Mégpedig azért, mert mégis, egy érett, felnőtt ember mit akarhat egy kis csitritől? Leginkább szexet. Ha mást mutat, akkor is csak erre megy ki a játék- legtöbbször. Tapasztalat, önismeret, mind ezt mondja. Nyilván velem egykorú is akarhat csak szexet tőlem, de ha valaki több, mint 10 évvel idősebb nálam- most vagyok 22, a kettőnk közötti korkülönbség barátok között is 16 év-, az eléggé megnöveli az esélyeket erre.


Teljesen más életszakasz, más hozzáállás a dolgokhoz, tapasztalatok, elvárások, gondolkodásmód, életstílus, minden más. Ebből kiindulva elég nehéz elhinnie valakinek, akiben van némi ész, hogy többet is akarsz tőle, mint egy-két kellemes éjszaka.

2015. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
91%

# 7 utolsó bekezdésében mindent megfogalmazott.


Hozzáteszem, hogy jellemzően azok a férfiak kezdenek fiatalabbakkal, akik a saját korosztályukban sikertelenek. Mert egy harmincas nőnek azért lényegesen magasabb elvárásai vannak egy férfival szemben, hiszen már ők maguk is elértek valamit az életben.

2015. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem riasztó, de én sem valószínű, hogy 24 évesen akarnék valamit egy 38 évestől.
2015. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
20 vagyok és számomra is sok a 38 ha kapcsolatról van szó. Max barátság lehetne de semmi több.
2015. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!