Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mennyi smink elfogadh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyi smink elfogadható?

Figyelt kérdés

Inkább sminkeljen egy csúnyácska nő, de nézzen ki nagyon nagyon jól amikor ismerkedtek/elmentek valahova vagy legyen szép, de nézzen ki mindig 'csak' ugyanolyan szépnek? (Tehát semmi extra smink)


https://www.youtube.com/watch?t=380&v=a4Ov8qvZ2_w


Ezt a videót néztem azért jutott eszembe :) Engem nem befolyásolnak a válaszok, csak kíváncsi vagyok



2015. jún. 7. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%

0 smink, vagy minimális


23/F

2015. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én is az első válaszoló véleményén vagyok.

A videóban szereplő lány mindenhogy rondán néz ki egyébként.

2015. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%

Kevés smink. Nem szeretem magam a Madame Tussauds-ban érezni. Na meg hosszú távon úgysem lehet leplezni az "igazi arcot".

24/F

2015. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Semennyi, legyetek szépek smink nélkül.
2015. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
és ha valaki nem szép smink nélkül? mint a lány videóban
2015. jún. 7. 23:36
 6/17 anonim ***** válasza:
az azzal se lesz az.
2015. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#5

Akkor úgy járt.

2015. jún. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

En nem latom rondanak ezt a lanyt, pedig en is lany vagyok es eleg kritikus. Azok akik annak latjak megneztek a video elejen is, mikor egyik oldalon sem volt kifestve? Komolyan erdekel, lehet nekem is csak a vizsgaidoszak ment az agyamra:) de ennek a lanynak szep a szeme, szep a szaja, szepek a fogai, szoval maximum annyi a problema, hogy lathatoan meg van hizva, es igy kis kerek "malac" arca van, de ha lefogyna szerintem kifejezetten szep lenne:) elnezest az offert.


Amugy magambol kiindulva en csak szempillaspiralt hasznalok, es eleg gyakran dicsernek meg, pedig szerintem egyaltalan nem szep az arcom. Viszont gyakran gondolok arra, hogy a baratom biztos orulne, ha hajlando lennek sminkelni (sajnos se turelmem, se ugyessegem nincs hozza), mert akkor egy igazan szep no setalhatna mellette. Ezek szerint nem:)

2015. jún. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Bármelyik lány ismerősöm kérdezte ezt eddig, gyakorlatilag mindegyik elküldött az anyámba a válaszom után..

Én nem szeretem a sminket. Max néha egy szemceruza, vagy mittudomén. A lényeg, hogy szerintem (mondom SZERINTEM) csalás egy komplett új arcot magadra festeni, ami max képeken néz ki jól (vagy kicsit messzebbről). Én szeretem nézni a párom arcát közelről is, és akkor nagyon látszik a sok smink, és engem zavar.

"de hát csúnya az arcom alapból, muszáj sminkelni" jön a válasz. És mi lesz reggel, mikor egymás mellett keltek fel? Vagy ha épp szerelmeskednétek egyet az ágyban, akkor csak szarrá sminkelve, vagy lekapcsolt lámpával? Kösz, nekem nem.. Ha valakit lenyűgözöl smink nélkül, akkor nem fog hirtelen kiábrándulni belőled.

Olyan, mintha neten ismerkednénk, egy meg csak photoshoppolt képeket küldenék magamról. Te se örülnél neki, igaz-e?

Na mindegy, tudom, hogy le leszek pontozva, nem népszerű a véleményem.. Remélem találok olyan lányt, akinek nem a smink a vallása. Sajnos egyre kevesebb van..

2015. jún. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Legyetek szépek smink nélkül... azt hittem, a lányok a felszínesek.
2015. jún. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!