Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felidegesített nagyon, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felidegesített nagyon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jelentéktelen apróságból óriási csetepatét rendezett a párom. Kérlek ne nevessetek ki, de tudom röhejes az egész. Huszonévesek vagyunk, én vagyok a nő, 1 éve vagyunk együtt.


Facebookon volt egy régebbi kép róla, ami nekem nagyon tetszett. SZINGLI korában készült még, szivecskét mutatott. Rá pár összejött egy lánnyal akivel 6 hónapig voltak kb. együtt. Elvileg azt a képet a lány kérésére rakta ki, de a lány nem kommentelt oda semmit, és ő sem, csak a barátai írtak oda: "na vajon kinek szól a szivecske? :P" Erre a párom csak annyit írt, hogy menjetek innen fiúk, nem nektek szól.


Tudom én, hogy a volt barátnőének írta a kommentet és miatta rakta fel a kéde a képet szin


2015. jún. 8. 10:12
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocsi véletlen elküldtem a kérdést (telón vagyok), még folytatom. Szóval tudom én hogy a volt barátnőjének kommentelt és miatta rakta fel, de mikor készült a kép, szingli volt még.


Nem sokra rá miután a csaj szakított vele, összejött velem. Én most 1 év után odaírtam a képhez hogy ez a kedvenc képem rólad szerelmem. Erre megsértődött hogy mit képzelek én hogy oda írok, annak a nőnek rakta ki és nem nekem, erre letörölte a képet.


Szerintetek normális?

2015. jún. 8. 10:16
 2/9 A kérdező kommentje:

*Rá pár hónapra összejött azzal a nővel


Az volt a kedvenc képem róla, de most egy világ tört össze bennem, hogy azt a szinglikori képét az exével köti össze. Borzasztóan rosszul esik.

2015. jún. 8. 10:19
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Hát szerintem mindketten hibásak vagytok. Kezdjük veled:


- Mi a jóságos égnek kell odaírni BÁRMIT, ha tudod, hogy az exe miatt lett kirakva. Ez olyan érzést kelthet, mintha a múltjára is rá akarnád tenni a mancsod. Persze ez felveti a kérdést, hogy mért kelt benne olyan érzést?


- Ő miért tart kint ilyen képet, ha már egyszer vége és le van tudva az egész? Mért akad ki rajta? Ha őszintén ez a kép tetszik róla a legjobban és SEMMI más hátsó szándék nem volt, akkor felesleges a balhé.


A megoldás az lett volna, ha nem hagyja kint a képet, te pedig nem kommentelsz alá. Ez a sértődés egy kicsit olyan érzést kelt bennem, mintha azért még fontos lenne számára az ex valamennyire, ha a te kommented nem akarja ott látni... na mindegy.

2015. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, igazad van, elég bunkó dolog volt ez a párodtól.

Ha szeret Téged, akkor örülnie kéne, bármivel is kedveskedsz neki.

Elgondolkodtató.

2015. jún. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már semmit, mert szerintem ez a férfi hamarosan ki fog dobni téged.
2015. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nem vezérelt semmilyen hátsó szándék, mikor a kommentet írtam, ezt ő is tudja, csakis jóindulatúan írtam.
2015. jún. 8. 16:11
 7/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Ezesetben fenntartom, hogy te hibáztál, amikor odakommenteltél, ő pedig hibázott, amikor 1) kint hagyta, ha más nőre emlékezteti mikor már veled van 2) balhét csinált belőle.
2015. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Miért hibáztam hogy odakommenteltem kedves szavakat egy régi képéhez ami az én kedvenc képem róla???? Ezt meg tudnád nekem magyaràzni??


Biztos én vagyok a hlye, hogy nem értem.

2015. jún. 8. 20:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen az exe miatt lett kirakva, ezt amúgy most tudtam meg a vitánk alatt, mert még csak most mondta el..Viszont a kép jóval az exe előtt készült. És ezt már régebben is tudtam. Akkor még nem is ismerte exét. Ez a lényeg szerintem...
2015. jún. 8. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!