Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek az bejön társkeresön, ha egy 20 éves fiú egy olyan profilképet állít be amelyen egy állattal (ebben az esetben egy 10 hónapos szuka Golden retriever) látható? Kort is írjatok kérlek.

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 11:19
1 2
 1/15 L.. István ***** válasza:
100%
Szia! Nem vagyok lány, de egy kutatás szerint a nőknek bejönnek a kutyás pasik, mert ez azt sugallja feléjük, hogy nem félnek az elkötelezettségtől, a felelősségvállalástól (a kutyatartáshoz mindkettő kell).
2015. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Aha, én imádom az állatokat. Golden retvier meg véletlenül pont egy olyan kutya, amit szeretnék csak lakásban lakunk, férjem szerint pedig kutya nem lakásba való. :(((

25N

2015. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Igen, nekem bejönne. Meg amúgy is imádom a kutyákat:)

20/L

2015. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Igen, bejön. De miért volt olyan rohadt lényeges hogy leírd, milyen idős, meg milyen fajta? Ha meg csak emiatt pózol a kutyával, de sétáltatni nem viszi és nem gondoskodik róla megfelelően, akkor elég borzalmas ember.
2015. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért írtam le mert azért nem mindegy gondolom, hogy egy rotweiler vagy egy golden van a képen. Amm. meg rendszeresen játszok vele és viszem sétálni is...
2015. jún. 8. 11:41
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván van akinek bejön, más pedig lapoz is tovább. Ha kutyabzi vagy akkor jobb ha kirakod, mert egy csomó ember például nem hajlandó egy kutyával élni egy lakásban. Jobb ha gyorsan kiderülnek a feloldhatatlan ellentétek.
2015. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jogos, egy goldi jobban bejön, mint egy harcikutya :)


27N

2015. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem fogok az amstaffjaimmal pózolni soha, mindig tanul az ember valamit:)
2015. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Amm. Ő lenne az :) [link]
2015. jún. 8. 15:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem, mert félek a kutyáktól. :D De nyilván nem engem keres egy ennyire kutyaszerető ember, úgyhogy semmiféle hátrány nem ér.
2015. jún. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!