Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha az autizmus enyhébb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha az autizmus enyhébb fokozatában szenvedek hogyan alakíthatnék ki párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Asperger szindrómában szenvedő 22 éves lány vagyok. Orvos már diagnosztizálta. 4 éves koromban kezdtem el beszélni tanulni. Kiskoromban még az emberek se néztem, de ezt már kinőttem. Hogy ha valami jó hírt kapok akkor remegek a kezemmel. Csendes, visszahúzódó, szolid ember vagyok. Mindig jó tanuló voltam, de az iskolában mindig kigúnyoltak, azért mert szerencsétlen voltam. Mindig olyan voltam, aki mellett szinte soha nem ült senki. Nagyon fáj amiért az emberek tudomást sem vettek rólam és most sem vesznek. Én soha nem bántottam meg másokat, mindig segítettem másoknak, még sem voltak soha barátaim. Van úgy hogy hetekig ki se mozdulok itthonról. Voltam már közmunkán, de ennyi. Párkapcsolataimra is ugyanez jellemző. Külsőre nem vagyok, egy ideig járnak is velem a fiúk, de hetekkel az első randi után otthagynak.k sem magyarázta meg miért. Látszani nem látszik rajtam a betegségem. Egy normális ember csak annyit vesz észre hogy halkabb, csendesebb és szolid vagyok. Nehezemre esik emberekkel ismerkedni, nem tudom mitévő legyek.
2015. jún. 8. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Hétköznapokban mennyire vagy negatív ?
2015. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez most hogy jön ide? Mások előtt nem mutatom ki hogy negatív vagyok, vagyis igyekszem.
2015. jún. 8. 15:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Pacsit! En is ilyen vagyok!!!!!

21N

2015. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért jön ide, mert vannak olyan emberek akik menekülnek attól, ha a másik fél akivel ismerkednek negatívan..
2015. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem kaptam választ arra hogy ilyen betegséggel hogyan alakíthatnék ki párkapcsolatot? Amúgy a betegségemhez az is hozzátartozik hogy sokkal érzékenyebben érintenek meg dolgok, mint a normális embereket pl. sírni tudnék ha valami rossz hírt kapok, vagy ha kigúnyolnak.
2015. jún. 8. 15:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy alakíthatnál ki kapcsolatot.. Ismerkedj emberekkel, próbálj olyat keresni akit nem fog zavarni, az ha érzékenyebb vagy az átlagnál, és elfogad téged úgy ahogy vagy stb..
2015. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak olyan emberrel még nem találkoztam, aki elfogadna így. Pedig még a családomon kívül más nem is tud a betegségemről.
2015. jún. 8. 15:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem ismerkedtél még értelmes emberrel. Szerintem ha ismerkedsz valakivel megvan a közös összhang, tudtok beszélgetni, tetszetek egymásnak akkor egyáltalán nem fog zavarni senkit a betegséged, nekem legalábbis ez a meglátásom.
2015. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd, kedves kérdező, miért jó időről időre kb. ugyanazt a tartalmú kérdést kiírni?
2015. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!