Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire lehetetlen társat találni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, nem cigizek, nem iszok, buliba ritkán járok, de oda is inkább csak reménykedés céljából párt találni, Érettségim van, szakmám van, dolgozom, sportolok, normális vagyok... azthiszem, még sem kellek senkinek


Össz vissz a külső miatt, mert átlagos, vagy inkább átlag alatti, hiába minden próbálkozás, sehogy nem jön össze


2015. jún. 8. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Meg is válaszoltad: a külsőd miatt.
2015. jún. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ez :/ Én abban reménykedem, hogy talán 30 körül lesz jobban kereslet az ilyen emberekre :D
2015. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
"Tedd, vagy ne tedd, de sohase próbáld!"
2015. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Úgy tűnik, hogy semmivel sem tudod felhívni magadra az ellenkező nem figyelmét. Amúgy ez nem csak külső kérdése, mert akkor ezt azt feltételezné, hogy minden pasi aki párkapcsolatban van, az jóképű, izmos, gazdag "menő csávó". Pedig ez mennyire nem így van. Persze lehet hogy neked se az átlagos vagy átlag alatti csajok tetszenek...
2015. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Hát én nem tudom, miért jön ezzel mindenki. Az én környezetemben a kigyúrt, jóképű, gazdag pasiknak nincsen komoly barátnője egynek sem, mert csak szexre kellenek neki a csajok. Azok a lányok, akik kapcsolatban vannak, átlagos, vagy az alatti sráccal járnak.
2015. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyok a nők elvárásai. Sajnos.
2015. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nincsenek nagy elvárásaim, külsőre tetszen, de ez nem meglepő, és legyen legalább annyira normális mint én, cigi és ital, meg élet felfogás téren


Nem vagyok kigyúrt, talán izmos, se gazdag se jóképű

2015. jún. 8. 19:12
 8/10 anonim ***** válasza:

'Az en kornyezetemben az izmos, gazag pasiknak nincs KOMOLY kapcsolata"


Azert, mert ezeknek a sracoknak nem is kell, ugyanis elvezik hogy 2 masodperc alatt barmelyik csajt lefektethetik.

Az atlagos, meg atlag alatti pasiknak, ha van csajuk, akkor az szinten atlagos, vagy atlag alatti.

Sokkal gyakrabban latni kevesbe csinos lanyt jokepu izmos sraccal, mint egy atlagos sracot csinos baratnovel.

Mert a nok felfele valasztanak /ha modjukban all/

Ezert a kerdezonek: akkor tudsz 'nezzen ki jol' lanyoknal sikeres lenni, ha MINIMUM te is jol nezel ki.

2015. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
A külső nem minden.Ideje felnőni gyerekek.Ne a csajotokkal akarjatok villógni,hanem azzal hogy mit értetek el az életben.
2015. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű!Sokban hasonlítunk sajnos a páwa,sweg meg mik vannak még Yolo jönnek be a mai nőknek.
2015. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!