Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhet, hol találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhet, hol találhat új társat manapság egy 44 éves férfi?

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszokat várok!
2015. jún. 8. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szülői értekezleten!
2015. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Netes társkeresőkkel próbálkozz, tapasztalatszerzésre mindenképp jók. Te add fel a hirdetést, így te válogathatsz. Régebben voltak társkeresős bulik, ezek jobbak, mert élőben találkozhatsz a nőkkel és gyorsan kiderül, hogy érdemes-e tovább folytatni a kapcsolatot.
2015. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Korodbéli nőként mondom: nem könnyű...


1. Szórakozóhelyen borzalmas a "felhozatal", nőkből, férfiakból egyaránt.

2. Próbálkoztam már amolyan ismerkedős bulikon, de nem jött be, az volt az érzésem, hogy azok járnak ilyen helyekre, akik teljesen sikertelenek az ismerkedésben, és nyilván nem ok nélkül...

3. Utcán, nyilvános helyeken azért nehéz, mert senkire nincs ráírva, hogy független-e, így könnyű kudarcot vallani.

4. Maradnak a netes társkeresők, azokkal meg az a tapasztalatom, hogy a többség nem igazán tudja, mit akar... sokan évek óta ismerkednek, de még randiig sem jutnak el.


Ebben a korban már igazán nehéz, mert az embernek megvan a kialakult életstílusa, nehezebben vállalja a "csiszolódást", mint fiatalabb korban. Arra pedig igen minimális az esély, hogy pont "ideális" partnerre talál, aki mindenben megfelel az elképzeléseinek. Ráadásul mindenki túl van már sok kudarcon, csalódottságon, ami tudattalanul is hátrányosan befolyásolja az ismerkedést.


A panaszáradat után: nekem eddig leginkább a Tinder jött be. Nem igaz, hogy kizárólag szexpartner-kereső (bár vannak ott is laza kalandozók, ahogy mindenhol máshol is, de nem ez a jellemző, legalábbis ebben a korosztályban, és ugye mindenki arra használja, amire ő akarja...)

Arra készülj fel, hogy valószínűleg nem az első randin találod meg az ideális partnert. Sokat kell beszélgetni, szűrni, a potenciális partnerjelöltekkel mielőbb találkozni, és reménykedni... no meg az is számít, hogy te magad legyél rendben, ne akarj kétségbeesetten társat, élj minél teljesebb életet. Ha pozitív a kisugárzásod, akkor lényegében bárhol tudsz ismerkedni, ha azonban negativitást sugárzol, akkor kb. sehol, vagy csak zűrös kapcsolatokba bonyolódsz. Egy rossz kapcsolatnál pedig az egyedüllét is jobb... (legalábbis szerintem).

2015. jún. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is elmúltam 40 éves. Férfiként még nem volt családom hosszabb kapcsolatom. Néha valami futó. Már vagy 15 éve vagyok társkeresőkön. De azt veszem észre hogy 100 levélre egy ha érkezik. Fél évbe egyszer. Még ez idő alatt 15 nővel sem randiztam pedig az úgy egy évben egy nőt jelentene. Írták, hogy legyen pozitív kisugárzásom. Bár én soha nem mondom egy nőnek sem hogy mim van. Nem avatom bele mert ez befolyásolja a nőket. Csak azt szerese meg ami én vagyok. De még egy nőt sem érdekelt én milyen vagyok. Pedig volt hogy boldog voltam mert nevet velem és azt hittem jól érzi magát. Azt hittem hogy jó a társaságom. Aztán legtöbbje soha nem hív fel, nem mondja miért. Aztán látom más férfival csókolózni az utcán. Nem vagyok keserű ezért csak szomorú. Mert az ami én vagyok és én adhatok mert nagyon akartam hogy boldogságot adjak az nem kell. Én nem azt keresem hogy más mit ad többet, hanem hogy az enyém miért kevés.
2015. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

38/N

Felborultak az értékrendek a társketesőkön. 4X felè már mindenkinek megvan a múltja, nagyon nehéz lebontani a falakat ... Nem irigylem a 40-es férfiakat.Nagyon résen kell lenniük mert sok gyereket akaró 30végén járó nő szipolyozza őket... ha meg gyereke van az a nehézség.ha meg gyerek van de nem anyukával erősen elgondolkodtató.

Mondom ezt egyedülálló 3 gyerekesként (38N)

2015. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös. Igen én is tapasztaltam. Egy hölgy nem akarta elmondani hogy van három gyereke. Nekem tetszet a hölgy de semmi olyat nem vettem észre benne amit magamban hogy én tetszem neki. De ő mindig arra volt kiváncsi hogy élek mit csinálok. Arra hogy mit érzek ha vele vagyok nem volt kíváncsi. Úgy rendeztem hogy megismerje hogy mivel foglalkozom és mim van. A következő randin már olyan hevesen próbálta mutatni hogy mennyire kíván hogy az étteremben nem örültem hogy ennyire kivan gombolva a blúza. Mondtam hogy várjunk majd hívom. Soha nem hívtam fel. Ő naponta hivogatott és több oldal sms-t írt. Szomorúan olvastam. Vissza írtam hogy nekeressen többet. A gyanútlan férfi belesétál az ilyenbe. Még lehet hogy a nő odaadja magát. De soha nem fog szeretni. A nők ilyenkor már mindent bevetnek hogy egy férfi fizesse a kiadásait mert ő nem tudja megadni azt a gyerekeinek amit szeretne. És próbálja elérni hogy a férfi a gyerekeit fogadja el. De általában a gyerekek nem tudják elfogadni a férfit. A férfi a gyerekek nevelésébe nem szólhat bele. Mert a nőnek mindig a gyerekei lesznek az első és nem a férfi. Ezért nem szabad belemenni egy kissebb gyermeket vagy gyerekeket nevelő nővel egy kapcsolatba. A férfi nagyon megjárhatja!
2015. jún. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Bárhol! Akár utcán, bevásárlóközpontban, kutyasétáltatásnál(már ha van), a gond csak az, hogy szegény magyar férfiak nem mernek így ismerkedni(tisztelet a kivételnek), ha egyedül van meg főleg nem! Mitől jobb, biztosabb pl. egy netes társkeresőtől? Ha nemet mond, akkor mi van? Jó pár országban jártam már, de állítom ezen a téren a magyar pasik a legnyámnyilábbak. Amerikában nekem ha tetszett valaki, megvolt a 3 mp szemkontakt rámosolyogtam, az tuti hogy odajött hozzám a legszélesebb mosolyával. Itt ez nagyon ritka. Szóval ha tetszik valaki, megfelelőek a körülmények, nem kell hezitálni, próbálkozni kell.

Egyébként hogy ki-kit használ ki az nem korfüggő, hanem egyértelműen személyiség!

2015. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen ez így van. Ebben az orsszágban utcán ismerkedni lehetetlen. Csak tegnap háromszor küldtek el az anyámba. Minden hogy nagyon nehéz ismerkedni.
2015. jún. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!