Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Apró jelek amikre nem figyeltem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apró jelek amikre nem figyeltem?

Figyelt kérdés

Régebben volt egy lány lakótársam, néha néha beszélgettünk volt hogy órákat. Tartalmas és őszinte beszélgetések voltak, én is elmondtam neki egy két dolgot amit nem sok emberrel osztok meg és ő is.

Kb 2honapja elkoltozott, sokat gondolkoztam hogy felkeresem hogy van, de mindig viszakoztam.

Most hétvégén elkoltozott a városból, talán nem is találkozunk többet..


Utólag tudtam meg hogy ő is jól érezte magát a tarsasagomban, talán még többet is szeretett volna.


Nagyon elrontottam?


2015. jún. 9. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha felkeresed nem veszítesz vele.hajrá!
2015. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már írtam neki de annyit válaszolt hogy ő is szeretett volna beszélgetni, de talán majd legközelebb, meg hogy vigyazzak magamra

Ez nekem úgy jön le hogy nem kíváncsi rám.

2015. jún. 9. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Ergó ez a vonat már elment.. :/


Jogos, legközelebb figyelj a jelekre. Ha mindig mosolyog mikor találkoztok, érdekli hogy vagy, mi van veled, esetleg vissza is kérdez dolgokra amelyek egy korábbi beszélgetés során merültek fel, akkor érdekel. Hajlamosak vagyunk csak azokra a dolgokra emlékezni amelyek a kiszemeltel kapcsolatosak.. :) Ha folyamatosan ezeket tapasztalod, akkor felhozhatod hogy esetleg megihatnátok valamt valamikor ha van kedve. Ha arra azonnal igennel válaszol, akkor nyert ügyed van, ha kifogásokat keres akkor felejtős. Annyira nem vagyunk bonyolultak mint azt a pasik hiszik :)

2015. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szomorú vagyok hogy erre csak a végén jöttem rá. Badarság lenne ha irkalnek neki vagy inkább hagyjam?
2015. jún. 9. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyi..kérdezz vissza hogy az a legközelebb mikor lenne hiszen te szivesen látnád bármikor
2015. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!