Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szőke, kék szemű fiúk nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke, kék szemű fiúk nem tetszenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 13:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szőke tetszhet. A kék szem (nekem speciel) nem jön be. Valakinek meg pobt az tetszik.
2015. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Szőke hosszúkás hajú, 2 méter magas, jóképűnek mondott, barnászöld szemű vagyok, ráadásul most már sportos testalkatú és úgy érzem nem tetszem a lányoknak egyáltalán.
2015. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem CSAK az tetszik. ez a gyengém... a férjem is ilyen :)
2015. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem sose tetszett az ilyen. Most már tetszik egy fiú, aki így néz ki, bár ő sem "úgy" ahogy a kérdező gondolja (ő a kisfiam, és a legszebb)
2015. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az én párom is szőke, göndör hajú, kék szemű. Szerintem nem ez a meghatározó szempont, mikor az emberek párt választanak.
2015. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik, van, akinek ez, nekem pont nem.
2015. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a természet csúf eredményei vagytok
2015. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyéntől függ :) van aki a szőke hajért van oda van aki pedig a barnáért,szerintem azért egy kék szem sosem lehet hátrány :)
2015. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én oda vagyon a szöke hajért, kél szemért! Legjobb!
2015. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Küldj képet és meglátjuk mit tehetünk..
2015. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!