Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben változtassak?

Figyelt kérdés
19 éves Férfi vagyok aki már szeretne nagyon egy pár magának nekem sosem voltak nagy igényeim amit az ellenkező nemtől erősen nagy igényeket kapok sajnos sosem volt sikerem nőknél sajnos visszahúzódó vagyok és önbizalom hiányos nem tudom mit tudok ellene tenni nem voltam egy sovány alkat sajnos még így testes vagyok de eddig megtettem lépéseket és elég sokat lefogytam eddig. Sajnos nehezen találok témát a nőkkel.... nem tudom hogy változtassak ezen hogy megtaláljam a nagy őő-t válaszokat előre köszönöm trollok pls most off ;)

2015. jún. 9. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Le akatál fogyni, megtetted a lépéseket. 1:Fogyjál le olyanra amilyenre szertenél, ne punciskodjál. Tudjuk hogy kemény vagy mint a kád széle. 2:ne mond olyan sokszor hogy sajnos. 3: amikor tetszik egy csaj, szrd le hogy mi lesz, csak menj és csinálj valamit. 4:Legyél még jobban kád széle. 5: kád széle.
2015. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam azt hogy abba hagytam hogy eddig lefogytam 13 kg és folytatom amit elkezdtem hát nem tudok olyan lenni mint kád széle..... kád széle félelmetes.
2015. jún. 9. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, az előző válaszod alapján van humorod, ez kezdetnek nem rossz, de gondolom női barátod se volt még, ha "nem találsz témát" a nőkkel, ugyanis kb. ugyanarról beszélgethetsz velünk, amiről a haverjaiddal. Meglátszik nagyon, ha valakinek nem természetes egy helyzet. Ha elsőre nem is sikerül megtalálnod a nagy Ő-t, szerintem a tapasztalatszerzés önmagában is adhatna valamennyi "önbizalmat" még ha el is utasítanak, mert akkor legalább rájössz, hogyan NE állj hozzá legközelebb a dolognak és mi az, ami nem jött be korábban se. (pl. a szerencsétlenkedés) Közelítsd meg bátran, vagy legalább próbáld azt a látszatot kelteni. Kezdhetnéd mondjuk egy csendesebb lánnyal, az valószínűleg érzékenyebb is és azt is jobban értékeli, ha érdeklődést mutatnak iránta, de ha nem is viszonozza a dolgot, biztos, hogy nem küld el olyan kegyetlenül, ahogy egy hangosabb lány tenné. (Csak azt ne felejtsd el, hogy ha ő is visszahúzódó, valószínűleg tovább fog tartani, míg meghódítod.) Ha komolyan gondolod és teszel azért, hogy a külsődben is jól érezd magad, akkor tényleg megérdemled a jutalmat. És ha ez kell azért, hogy nagyobb legyen az önbizalmad, akkor csak így tovább ;)

19/L

2015. jún. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak a hozzáállásoddal van baj. Ha nem hiszed el magadról hogy kád széle vagy akkor nem is lehetsz kád széle. Először csak te fogod tudni magadról hogy kád széle vagy, csak utána veszik észre mások is. én már a kádszélétől eljutottam a betonig. Beton vagyok haver, beton.
2015. jún. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 Írtam neked privátban majd megérted mért

#4 Igen de mondtam én visszahúzódó vagyok ezért nehéz ebből kitörni nehezen kommunikálok és próbálok kád széle lenni xddddd és a beton után mi a következő fokozat :D vagy már gondolom neked barátnőd van.... ?

2015. jún. 10. 15:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Most nincs, de nem is akarok egy ideig. Az acélosodás velejárója.
2015. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát én kezdem már feladni nincs értelme.... amilyen lányok vannak mostanság..... szomorú....
2015. jún. 10. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Válaszoltam priviben
2015. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!