Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legjobb módja az elutasításnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb módja az elutasításnak?

Figyelt kérdés

Mi a legkevésbé bántó módja megmondani egy srácnak, hogy nem jön be? (Nem a kinézete, hanem a stílusa miatt, egyszerűen nem tetszik...)

Az a baj, hogy már fel is vettem facebookon, gondoltam találkozok vele, és utána mondom meg neki...vagy eleve ne is találkozzak vele?



2015. jún. 9. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
legyünk inkább barátok de nő vagy igazán érthetnél a lerázós dumákhoz
2015. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

a nőgyűlölő kommentelők inkább kíméljenek

...

nem szoktam hazudozni, próbálok korrekt lenni

van, akinek megmondtam a full igazságot, ő meg azon akadt ki, most keresem egy jó, de nem hazugságra épülő módját az elutasításnak

2015. jún. 9. 21:36
 3/11 anonim ***** válasza:
minek vetted fel? szegénynek most tényleg rabolnád az idejét csak azért, h elmondd neki nem akarsz semmit tőle? ez egy vicc. szerintem ha nem ismered, akkor mond, h van barátod/alakulóban van->nem az ő hibája, nem fogja okolni magát érte, stb.
2015. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy ún. én-üzeneteket mondasz, és nem a fiúra (másik emberre) vonatkozó állításokat.

Én nem szeretnék találkozni, én nem érzem ugyanezt, én nem tudom viszonozni az érzéseidet, stb.

Véletlenül se ígérj barátságot, ha nem akarsz vele barátkozni! Ez kifejezett mellébeszélés. Mért nem lehet arról beszélni vele, amire kiváncsi, amit forszíroz?

2015. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

papkka neked szakemberhez kellene fordulnod. Napok óta látom itt-ott a válaszaidat a kérdések alatt, ilyen rosszindulatú embert és megnyilvánulásokat rég láttam...


Szerintem az a legegyszerűbb ha őszinte vagy vele. Ha az első találkozás randi lenne szerintem nem érdemes belemenni. Csak legyél egyenes, az a legtisztább módja az elutasításnak és még talán a másik fél is értékeli, hogy őszinte vagy és nem össze-vissza kamuzol. Csak ne bántsd meg nagyon, figyelj rá hogyan tálalod :)

2015. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél őszinte és egyértelmű, ha erre megharagszik, az az ő problémája. Nehogy már emiatt is te érezd magad xarul, ha valaki nem tudja normálisan kezelni az elutasítást.
2015. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát csak hogy tiszta legyen, korábban ismerkedtünk, csak más felületen, azóta felvettük egymást, viszont ott vannak olyan megnyilvánulásai ami nekem már sok...viszont valóban fura lenne neki azt mondani, hogy bocsi, de mégsem....


Mi lenne erre egy korrekt szöveg?


Köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még.

2015. jún. 9. 22:10
 8/11 A kérdező kommentje:

"Jófej srác vagy, de nem vagyunk egy hullámhosszon?"

vagy ez gázos?

2015. jún. 9. 22:11
 9/11 A kérdező kommentje:
pontosabban "úgy érzem nem vagyunk egy hullámhosszon"
2015. jún. 9. 22:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem elég azt mondani, hogy mire vágysz vele és mire nem. szeretnék a Fb-n ismerős lenni és köszönőviszonyban lenni, de nem szeretnéd randizni. (Az aktuális igazságokkal behelyettesítve a mondatot.)

Avval mégis mihez tudna kezdeni, hogy nem vagytok egy hullámhosszon? Akkor javítani akarna ezen!:) Kifogásokat az ember akkor szokott sorolni, ha akar valamit.

2015. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!